Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák, aki 2év alatti...

Anyukák, aki 2év alatti gyerekkel voltak már nyaralni, válaszolnátok ha tudtok?

Figyelt kérdés
az érdekelne,hogy ilyenkor a gyereknek is kell külön rep.jegy+pótágy(+pénzért) a szálláson?Július végén lesz 2éves,és nyáron mennénk külföldre nyaralni,de ezekkel nem vagyok tisztában hogy vannak.És azért rba nem mindegy kell-e neki fizetni ezeket vagy sem.És ha igen,mennyit?Köszi ha válaszoltok!
2012. jan. 13. 17:44
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Ez változó. Amit kinéztek szállást kell megtudakolni.


Viszont a repcsin mindnképpen kell valamennyi pluszs költség. habár nem tudom fapadosnál hogy van, már többet repültem európában 1 év alattimmal, rendes járaton valami minimálisat kellett fizetni. 10 órás uton pedig 100€ val volt több.(ha megvesszük neki is a repjegyet akkor 600€val lett volna több)

Szállásnál nekünk a hotel adott meg egy olyat hogy minden ingyen ágyra 8$/nap. így végül is nekünk millios összeg volt az út a gyereknek meg kb 200€-val volt több.


Nézd ki hova akrsz menni és ott a szállás mellett mindig ott van mire kell plusszban költeni, de 2 év alatt nem szokott sokkal több lenni.

2012. jan. 13. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Repülőjegyet kell venni neki, a pótágy pedig abszolút szállásfüggő. Van, ahol ennyi idős gyerekek ingyen szállnak meg, van, ahol feláras a pótágy.
2012. jan. 13. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
nézegettem,de én nem láttam sehol ahol külön leirták volna.Volt ahol irták a pótágyat,ami 100 ezer ft volt!!Az rengeteg....és olyat nem lehet csinálni hogy nem kérünk pótágyat?Mert amúgyis legtöbbször velünk alszik,ott köt ki éjjel.Vagy akkor is ki kell fizetni?
2012. jan. 13. 17:53
 4/14 anonim ***** válasza:

En csak euroban tudom az arat malevon 20 euro egy ut 2 eves korig (oda vissza 40). Ez fix ar. 2 eves kortol pedig felaru jegyet kell venni, mert akkor mar kulon helyet foglal a gyerek.

Szallason altalaban nem szoktak babaagyra felszamolni semmit, vagy csak jelkepes osszeget, de foglalaskor kerdezz ra.

2012. jan. 13. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
viszont a rep.jegynél pont most olvastam,nemtudom már melyik oldalon,hogy nem kell fizetni neki,mivel nincs külön helye,hanem az ölembe ül.De akkor ez is változó lehet úgylátom.
2012. jan. 13. 17:55
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
En a szallodaiparban dolgozok, nem szabad osszeteveszteni a potagyat a babaaggyal. A potagy kempingagyhoz hasonlo mobilagy felnottek reszere, a babaagy ( babycot, cotbed) pedig az az osszecsukhato utazo babaagy. A bejelentest mindenkeppen meg kell tenni biztonsagi okokbol!
2012. jan. 13. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
melyik tarsasaggal repultok? utannanezek neked!
2012. jan. 13. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
köszi aranyos vagy,de még fogalmam nincs :) Egyenlőre még csak nézegetem mik vannak,konkrét út még nincs,ezért nem tudom.
2012. jan. 13. 18:19
 9/14 anonim ***** válasza:

Elsö vagyok


a 4-ik szerinti 20 € europában malévval igen valóságos lehet. nekünk is csak valami kevés volt europán belül, de foggalmam sincs mennyi.

Szállás pedig teljesen szálloda függö.

Nálunk ahogy írtam kimondottan ingyenes ágyra, vagy is a baba ágyra kellett a 8$-t fizetni.

Szomszéd is nézegetett és neki is elég sokra jött ki a 2 év alatti. európában sok hotel kér ezért is túl nagy pénzt. de lehet találni olyat ahol nem kérnek vagy minimálist.

2012. jan. 13. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
köszönöm,szétfogok nézni,remélem akad majd olyan ahol elenyésző lesz ez az összeg.
2012. jan. 13. 19:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!