Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Használt már valaki babáján...

Használt már valaki babáján Aloe First sprét?

Figyelt kérdés

A Forever cégnek van ez a terméke!Nagyon sok jót hallottam már róla!Pl.horzsolásra,égési sérülésekre sőt valaki még torokfájásra,köhögésre is használja!

Aki használ ilyet leírná még mikre lehet jó???


2012. márc. 17. 21:35
 1/10 anonim ***** válasza:
51%
Mikor megégettem a kezem akkor használtam, nem hólyagosodott fel és hamar elmúlt.
2012. márc. 17. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nálunk mindíg van itthon. Égés,horzsolás, vágás, fülcsepp helyett és a férjem a torkába is fújja (én nem szeretem az ízét).Ezen kívül fújunk vele napégést, csípést és az ismerősöm hajhullás ellen is ezt fújta. Nem ez a legolcsobb termék, de sokoldalúsága miatt én csak ajánlani tudom.
2012. márc. 17. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Off: Tényleg jó hajhullásra?
2012. márc. 17. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Nekünk is mindig van itthon. Mindenre használjuk, égésre, horzsolásra, ha a kutya véletlen kap egy puszit, akkor fújom a szájába rögtön.

Rendkívül hamar megállítja a vérzést. Torokfájásra, köhögésre...stb.

Ha fütyivel van valami baj.

2012. márc. 17. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!Akkor tényleg igaz az hogy olyan mint az avas szalonna...mindenre jó!Akkor nem bántam meg hogy beruháztam egyre!


Még jöhetnek válaszok,ki,mire használja!?

2012. márc. 17. 22:40
 6/10 anonim ***** válasza:
Gátsebre is jó. Vagy bármilyen sebre.
2012. márc. 17. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én soha nem használtam a kisfiamnak popsikrémet csak First-et és egyszersen pirosodott ki! Használom még égési sebeknél, napégésnél, és ha fáj a torkom! Nagyon jó nagyon szeretem.
2012. márc. 18. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nekünk nem First van, hanem a DM-ben és patikákban kapható Aloe Vera spray. Szerintem ugyanaz (még az "illata" is), csak kisebb kiszerelés, de ez sem olcsó. Én szülés után használtam sokat a gátsebre.

Fiamat kb. 6 hónaposan megcsípte valami dög - ezzel fújtam be többször - estére már nem is látszódott neki.

2012. márc. 18. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nyugodtan fújhatod minden hova, egyedül csak szembe ne égés, vágás, csípés, bárányhimlő, torok, fogfájás, köhögés, orrfolyás, fülfájás, gombás felület, krémek alá, pattanásra, korpás, hulló hajra...stb.Nagyon jó befektetés volt.Még sok más FlP-s terméket tudsz a babánál is használni.A legkedvezőbben, közvetlenül a cégtől tudsz a termékekhez jutni és még visszatérítést is kaphatsz.
2012. márc. 18. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenki válaszát!


Kedves Utolsó!


Egy belépett tagtól rendeltem meg a termékeket!rendeltem még a kisfiamnak Kids rágótablettát ami tele van vitaminnal,nyomelemekkel és vmi olyan gyümölcscukorral ami megszünteti/megelőzi a felső légúti megbetegedéseket!(Na nem mintha beteges lenne a fiam csak hamarosan megy bölcsibe és megakarom még jobban erősíteni az immunrendszerét)Imádja a fiam,jó íze is van!

Akarok majd még más terméket is rendelni csak egyszerre sajna nem megy!


Hát örülök,hogy jó befektetés volt a spré...

2012. márc. 19. 13:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!