Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akinek a babáján van tűzfolt...

Akinek a babáján van tűzfolt (értágulat) az használt terhesség alatt orrsprayt? Erre gyanakszom.

Figyelt kérdés
2010. aug. 17. 22:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Nem hasznaltam orrsprayt....mi koze van egymashoz???

A lanyomnak a nyakan van ami leer a hataig es fel megy teljesen a feje tetejeig.Van az orra alatt 1 potty es 1 a ket szemoldoke kozott.Eleg halvanyak es halvanyulnak folyamatosan.

Amikor megszuletett volt az orraban belul is, de az felszivodott.

Ami erdekes a nyakamon Nekem apukamanak es a hugomnak is van....csak nagyapajegynek hivom.Szerencsere mindenkinek eleg halvany.

2010. aug. 17. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj hogy beleszólok de egész biztosan nem attól van értágulata. többnyire öröklött vagy hormonális okai vannak.
2010. aug. 17. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem nem használtam én sem orrsprét a terhesség alatt,de a kisfiamnak is van.
2010. aug. 17. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Az enyémnek is van éranyajegye a csípőjén. De nem használtam orrspray-t.
2010. aug. 17. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nem használtam,mégis volt az arcán egy tűzfolt,de hamar(pár hét) teljesen elmúlt.
2010. aug. 18. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Csak egy ötlet volt,mivel az is értágulást okoz-így hat.De akkor továbbra sem tudjuk mi az oka.Örökletesen nem hiszem,mert nálunk senkisen sincs,de a kislányom majd' egész testén van sajnos.

-Az elsőnek--Hány éves a babád és múlik Neki?

köszi

2010. aug. 18. 07:18
 7/11 A kérdező kommentje:
Nem gólyacsípés amit írtok?Tűzfolt az olyan,hogyha elhúzzátok a kezeteket rajta elmúlik,aztán amikor megtelik vérrel újra látszik.Erőseb,mint a gólyacsípés-ami ált. a tarkón van.
2010. aug. 18. 07:20
 8/11 anonim ***** válasza:
Használtam orrcseppet egész nyáron mert tiszta allergia voltam, napi szinten 5 hónapon át, és semmi baja nem lett!
2010. aug. 18. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
a tűzfolt nem ugyanaz mint az értágulat.
2010. aug. 18. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

1. valaszolo vagyok.

Fel eves a lanyom.

A tuzfolt egy er rendellenesseg.Igazbol meg az orvosok sem tudjak mitol alakul ki.Termeszetesen felvetesek vannak, de nem bizonyithato.


Kozmetikus vagyok es borgyogyasz-kozmetologus volt a szakmai ismeretek tanarunk.Megkerdeztem tole, hogy mitol lehet, hogy apukamnak hugomnak es nekem is ugyan ott van tuzfoltunk....meg egyaltalan mitol alakul ki.egy kiseloadast tartott de a lenyege az volt, hogy ezt meg kutatja az orvostudomany.

2010. aug. 18. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!