Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3 hónapos babámnak nagyon...

3 hónapos babámnak nagyon száraz a bőre pedig reggel-este kenem a fürdetőkenőccsel? Már kipróbáltuk cremor aquosus-t is, de nem használt? Javaslatokat várnék.

Figyelt kérdés
2012. márc. 5. 12:57
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
64%
Fürdetőkenőcs fürdeni van, nem testápolásra. Írass a dokival gyógyszertári testápolót.
2012. márc. 5. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Bettus21 válasza:
57%
A fürdökenöccsel cak fürdés közben jo bekenni,de bekenni és lemosni,mert ha utána is bekened vele akkor csak kiszáritja a börét még jobban,én is azt használom,mert nekem is mindenre alergiás a lányom 4,5 honapos.Én a klinikailag tesztel napra forgo olajat ajánlom,nekünk bevált,de nem elsö használat után 2-3 után.NEkem azt mondták süssek fel házi olajat hütsem le és kennyem be aztám mossam le,de nem mertem megtenni,mert fürdés után szerintem ugyanolyan lesz,amit pedig én ajánlottam bármikor lehet.
2012. márc. 5. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Gyógyszertári fürdetővel fürdess, utána babaolaj, vagy sima napraforgó olaj még jobb. Pár nap és rendbe jön.
2012. márc. 5. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
70%
igen, azt csak fürdésre. írass zsíros testápolót, az is gyógyszertári, azzal párszor bekened, és rendbejön.
2012. márc. 5. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk gyógyszertári testápoló krém nem vált be. Amik nekünk használtak (nagyon száraz volt a babám bőre hetekig miután hazahoztuk a kórházból): bepanthen (kórházban javasolta a gyerekorvos), fürdetés előtti teljes test beolajozása (babylove ultra sensitive babaolaj), és a baba hypoallergén testápolója. Nekünk mind a három bevált de talán a bepanthen a legjobb, az hozta teljesen helyre a bőrét, azóta is ezzel kenem be ha látom hogy kezd kiszáradni a bőre.

3,5 hónapos baba anyukája

2012. márc. 5. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2012. márc. 5. 15:38
 7/13 anonim ***** válasza:

Esetleg probald ki az olivaolajat, ha van otthon.

Mi kulfoldon elunk, itt nincs gyogyszertari furdetokenocs, viszont babaknak a drogeriasat sem ajanljak.

Olivaolajat kellett ontenem a furdovizukbe, amikor meg picik voltak. Nagyon-nagyon jol hidratal, en azota is hasznalom magamon is erre a celra. Csak keves kell a vizbe, de pont annyi marad a boren amennyi kell, nem tobb, nem kevesebb.

A masodik babanal kaptunk egy doboz gyogyszertari furdetot is, kiprobaltam, de nekem meg sem kozelitette az olivaolajos puhasagot.

2012. márc. 5. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
64%

A gyógyszertári fürdető, testápolóként is használható. Az ekcémás lányomnak a bőrgyógyász ajánlotta, és a szteroidos kenőcsöt is ezzel hígítjuk. Sőt, én is használom ha kijön az ekcémám.


Kérdező. A babénak van nagyon jó testápolója, esetleg próbáld ki.

2012. márc. 5. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
60%
Lepontozhattok okoska szuperanyuk, attól még a tény, tény marad, hogy a fürdető jó testápoló is. Ennyi hülye egy rakáson.
2012. márc. 6. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Kipróbáltam amit a 16:16-os ajánlott,tettem a fürdővizébe egy kis olíva olajat és nagyon jó!Már egyszeri alkalom után is láthatóan szebb lett a babóm bőre.
2012. márc. 6. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!