Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor és mit kapott először...

Mikor és mit kapott először édességet babátok?

Figyelt kérdés
2012. márc. 17. 21:35
 1/10 anonim ***** válasza:

Lányom sajnos elég korán. Anyu mindenáron zaklatott, hogy a gyümivel nem lakik jól, úgyhogy adtam neki babapiskótát az almához 7 hónaposan. Jól rá is szokott, sajnos.

Csokit később. Ellopta az enyémet. Gondoltam, úgysem tudja kibontani, hát ki tudta. 1 éves volt, és utána mindig követelte.

A fiam vagy 1,5 éves koráig nem kapott semmi édességet, sem kekszet, sem csokit. De sajnos nagyon rászokott most már ő is. 2 éves.

2012. márc. 17. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Fonott kalács, majd babapiskóta, péksütiket. Túrórudi, tej szelet. 10 hónaposan hozott neki a Dédipapi egy kicsi lapos nyalókát, oda adta neki, az volt a legelső igazi édesség. Másodszor szintén 10 hónaposan kapott egy kis csoki mikulást. Utánna néha 1-1 kocka csoki ha én is ettem. Inkább kukit, ropit kapott, sütiket tortát sütök, azt 1 éves korától, hétvégére mindig sütök valamit, 2-3 napig kitart, heti 2-3 alkalommal kap 1-1 szeletet. 15 hónaposan mikor jött a jóidő kapott heti 1-2 fagyit. 2 éves korában kezdett el rákapni
2012. márc. 17. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
folyt. a bolti cukorkákra, kiscsokikra.
2012. márc. 17. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
11.5 hós túrórudit,csoki nélkül..mást még nem!
2012. márc. 17. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigi válaszokat, 7,5 hónapos a babám még jó ideig nem szeretnék adni neki semmit. Csak anyós erősködik a pudinggal meg a túró rudival, hogy adjak már neki nyugodtan.
2012. márc. 17. 22:02
 6/10 anonim ***** válasza:

8 hónapos volt, amikor egyedül hagytam a szobában, erre mire visszaértem, megkaparintotta az asztalon lévő csokit, kibontotta, és boldogan ette. :)) Ezt leszámítva 1 éves kora után, babapiskótát talán kicsit hamarabb.

Most 2 éves, szerencsére nem édességes, ellenben a leveszöldségre úgy jár rá, mint más gyerek a cukorkára. Mi a férjemmel mindketten elég édesszájúak vagyunk, szerencsére nem a mi ízlésünket örökölte. :)

2012. márc. 17. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
fél babapiskótákat néha 8hós korától,túrórudit egyszer most 13hósan,cukrot ételbe jó ha 2csipetet összesen.Szerintem ráérünk ezzel.
2012. márc. 17. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Az (orvos ...) Apukája TúróRudijából kb. 7,5 hónaposan, egyszer ... Aztán kb. ugyanekkor kapott Hipp üveges csokis-vaníliás desszertet, babakekszet.

Most 1 éves, időnként kap Tejszeletet, pici csokit. Nagy élvezettel eszi, úgy tűnik, Ő is nagy csokievő lesz, mint a szülei :-)

2012. márc. 17. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Még nem volt egy éves karácsonykor (január elsején született) a lányom, akkor evett először vajkaramellás szaloncukrot.A két ünnep között elég sok csokit kapott, utána meg a marcipános tortája...

Mostanság joghurt, puding csúszik, de az már kb fél éves kora óta.Általában ezekkel fejezzük be az étkezést.(Kicsi korától kialakult a napi 4 étkezés-éjjel alszik-és joghurttal, pudinggal próbáltuk pótolni a tápszer mellé a tejalapú táplálékot).

Szereti a túró rudit is, azt heti 2-3 alkalommal kap, általában ebéd után.

Ha meg akarod nyugtatni anyósodat akkor vegyél Humana, Nestlé vagy Babydream babapudingokat.Azt már nyogodtan eheti a babád:)

4,5 hós tündérke anyukája

2012. márc. 18. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
3 éves, két és fél évesen kapott először sütit!
2012. márc. 19. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!