Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A kismotorról hogyan ér le a...

A kismotorról hogyan ér le a gyermeked lába? Majdnem egyenes lábbal, a talpa éri a földet VAGY szinte derékszögben behajlítva motorozik?

Figyelt kérdés

Vásárlás előtt állok, és nem tudom, hogy melyik méret lenne megfelelő. Az 1. verzió szerintem pihentetőbb a lábának, mint a 2. Vagy tévedek?

Bocs, ha hülyeséget kérdezek, de nem tudom eldönteni.

A nagyobb méretű motoron ült, szépen tudott vele menni. Akkor azt vegyem meg, jobb (biztonságosabb) a kisebb méretű?

Köszönök minden segítséget!


2012. márc. 17. 22:04
 1/8 anonim ***** válasza:

"A nagyobb méretű motoron ült, szépen tudott vele menni."

Ez a mondat mindent elárult,miért ne vennéd meg neki??

Bár,hozzátenném,mikor a fiaim először kaptak motort,nem mertek vele menni,mert nem érezték magukat biztonságban,amiről egyenes lábbal éppenhogy leért a lábuk.De ezek csak az enyémek,örülj neki,h a nagyobbal már szépen közlekedik,jó ideig nem lesz gondotok a motorvásárlásra:)

2012. márc. 17. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mert a nagyobbal akkorát tud esni, mint egy ház. A túl kicsi sem jó, amik általában nyuszi és egyéb formájúak, de van ez a sztenderd járgány, ami szinte minden gyereknek van, az a kisebb fajta motor, az a jó, nem véletlenül van mindenkinek.
2012. márc. 17. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Csak azért vagyok bizonytalan, mert azok a gyerekek, akiket motorozni látok, mind szinte derékszögben behajlított lábbal hajtják a motort.

Ezért estem gondolkodóba, hogy akkor az lenne az ideális méret, ha így ül rajta?

2012. márc. 17. 22:18
 4/8 anonim ***** válasza:
Igen,szerintem is az.Mármint ha behajlik a lába.Most,h így elolvastam a második válaszát,én is erre voksolok.Nemhiába érezték magukat az enyémek is bizonytalanul azon a motoron,amiről alig ért le a lábuk.
2012. márc. 17. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Az a tökéletes, amit tud hajtani. Ha a nagyobbat is tudja, akkor inkább azt vedd meg, mert a kicsi az nagyon hamar használhatatlan lesz, ahogy megnő.
2012. márc. 17. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Az én lányom nemrég kapott motort.Nem mondom,hogy alig ér le lába,de azt sem hogy hajlítva lenne.Szépen tudta már hajtani az üzletben is,így ezt kapta meg:)Egy pár napja használja és egyre ügyesebben megy vele.Szerintem az a lényeg,hogy tudjon vele menni.A kisebbet hamar kinövi.
2012. márc. 17. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekünk volt itthon egy kisebb méret,de mivel összevesztek vettünk egy 4-es méretűt(ez volt a legnagyobb amit találtunk)hogy mindketten motorozzanak.A fiam másfél volt és hajtotta azt is,most elmúlt 2 és tökéletes,a kicsit ki is nőtte.
2012. márc. 18. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Végül a nagyobbat vettem, majd délután kipróbáljuk. :)
2012. márc. 18. 13:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!