Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Elválasztanátok vagy fejnétek...

Elválasztanátok vagy fejnétek inkább, ha babátoktól rendszeresen távol töltenétek néhány napot?

Figyelt kérdés
Szeptembertől vissza kell mennem az egyetemre, ez levelezőn havi 2X3 napot fog jelenteni. Akkor 10 hónapos lesz a kisfiam. Melyik jobb a babának? Ha folytatom a szoptatást, és azokon a napokon tápszert kap, vagy teljesen elválasztom?
2009. jún. 12. 10:48
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
10 hónaposan már mást is ehet.6 hónaposan meg lehet kezdeni a hozzá táplálást.Amíg nem vagy vele ehet püréket,esetleg kis tápot,vagy ha fejsz le neki előre mert van annyi tejed és el rakod hűtőbe akkor azt is adhatod addig nki,illetve adhatja aki vele lesz.
2009. jún. 12. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Két barátnőm is járt ebben a cipőben. Ők úgy oldották meg, hogy velük ment valaki (férj, nagyszülő, stb.) és bevitte a kicsit szoptatni két előadás között. Ha nekem így lenne, én is ezt csinálnám, nem tudom, te meg tudod-e ezt oldani.
2009. jún. 12. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
68%

10 hónaposan nyugodtan elválaszthatod. Ha nem ragaszkodik a szopáshoz nem is lesz gond. Amennyiben akkor még lesz tejed és nem akarod, elapasztani fejjél és használd fel a főzelékeihez. Csak azért ne vegyél tápszert, hogy olyankor ha nem vagy azt kapja.

De addig még elég sok idő van ne aggódj ezen most. OPersze az nem baj ha gondolsz rá:)

Jó babázást és jó tanulást majd:)

2009. jún. 12. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne válaszd el, túl korai lenne. Azért a havi 6 napért meg főleg felesleges elválasztani. Akkor kapjon tápszert, vagy lefejt tejet, amúgy meg szerintem folytasd tovább, hiszen ez a legjobb dolog a világon.
2009. jún. 12. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 10.5 hónapos a kisfiam. 6 hónaposan kezdtük a hozzátáplálást, ma ott tartunk, hogy a reggeli és a vacsora szopizás, a többi pedig rendes étkezés. Szóval annyira sokat már nem szopizik, el mégsem választottam még. Én a helyedben sem tenném, hanem a kimaradt napokon lefejt tejet és tápszert is adnék még neki. (a fejés azért mondjuk zűrös is lehet, mert ha sok a tejed a fejástől, akkor az egyetemi napok alatt is kénytelen vagy lefejni, és gondolom a tárolás gondot okoz majd.)
2009. jún. 12. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Addigra nagy valószínűséggel csak reggel-este fog szopizni,és elvileg beáll a kereslet-kínálat is.

Napközben aki vele van,az tud adni neki főzeléket,gyümölcsöt.

Vagy estére se méz haza annyira távol leszel?

2009. jún. 12. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Hát igen konkrétan 250 km-re leszünk egymástól...Valószínűleg nem választom el, hanem azokon a napokon tápszert kap, én meg fejek este-reggel.

Köszi a válaszokat!

2009. jún. 13. 20:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!