Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi a véleményetek arról, h a...

Mi a véleményetek arról, h a kislányoknak már a kórházban betetetik a fülbevalót?

Figyelt kérdés
Mert én szeretném..
2009. jún. 12. 11:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
64%
Szerintem nyugodtan tetess neki fülbevalót a kórházban. Jó, hogy nálatok van ilyre is lehetőség. :)
2009. jún. 12. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
64%
Szerintem nincs ezzel gond. Nekem is ott tették be. Azt mondták meg se rezzentem.
2009. jún. 12. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
49%
Én mindkét lányomnak ott tetettem bele. Soha sem volt baj emiatt. Mivel szinte az első pillanattól a fülükben volt, így megszokták és sosem piszkálták. Sosem akadt bele semmibe.. Emellett ilyenkor még szinte észre sem veszik. Mindkét alkalommal a fülbevaló berakása után azonnal vissza is hozták őket a szobába, és egyik sem sírdogált. A nagyobb éberen nézelődött, a pici édesen aludt... Ja! Olyan fülbevalónk van, ami egy kis karika egy pici bordó kővel és még ez sem okozott gondot soha! Emellett sosem gyulladt be egyiknek sem a kiszúrt füle. A nagyobbnak (14 éves) lövettünk még egy fülbevalót is és az sajnos annyira begyulladt, hogy ki kellett belőle venni a fülbevalót, így be is nőtt a lyuk, de sajnos egy csomó maradt a helyén..pedig rendesen ápoltuk azt is. Ha a kórházban berakja a csecsemős, szerintem nyugodtan rakasd be..
2009. jún. 12. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
0%
nem biztos hogy olyan alakú marad a fülcimpája és hogy ilyen kis korban jó helyre kerül a fülbevaló. az enyémmel semmi baj de látam már béna lyukat, pedig amikor belőtték még jó volt.
2009. jún. 12. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
3. vagyok. Én megkérdeztem a csecsemőst, melyik jobb megoldás szúratni vagy lövetni. Ő azt mondta, a szúrás jobb, mert a hirtelen hangos csattanástól megijedhet a baba és lehet, hogy elrántja a fejét...Ezért inkább a szúrást választottuk, így mindkét lányomnak egyforma helyen van a két fülén a lyuk.
2009. jún. 12. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Szerintem is jobb minél hamarabb:)Ha a kórházban van rá lehetőség,szúrás v.lövés,csináltasd meg!Az én lánykámnak 1,5 évesen lőtték,kb 1-1 percnyi sírdogálás volt,de az is csak a kattanástól,nem azért mert fájt neki.Aztán kb 1 hónap múlva a belőtt gyógyfülbevaló kicseréltük hagyományos arany lencse fülbevalóra.Sosem piszkálta,nem zavarja alvásközben sem,megszokta:)És édesen feldobja a pofiját a csillogó szemeivel együtt:)))
2009. jún. 12. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Előző vagyok!Még annyit,hogy lövés előtt berajzolták,hogy szép szimetrikus legyen.
2009. jún. 12. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Először mindenképp orvosi fülbevaló kell vagy mehet egyből az arany?
2009. jún. 12. 13:48
 9/12 anonim ***** válasza:

Nekem egyből aranyat tettek be. Nem okozott gyulladást vagy ilyesmit.De az unokahugom is aranyat kapott, ő is rendeben van.:)

2.válaszoló

2009. jún. 12. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Én sem orvosit tetettem, én vittem itthonról az előre megvettet. Átszúrták a fülét és egyből azt rakták be. Ha lövik, akkor kapsz orvosit.
2009. jún. 12. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!