Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Az önálló felállástól kezdve...

Az önálló felállástól kezdve mennyi idővel indult meg egyedül a babátok?

Figyelt kérdés

Minden esetben mászott előtte?

Nálunk kúszás volt, a mászás kimaradt, viszont rögtön felállt és azóta is áll mindenhol, ahol csak tud. A mászás miatt járunk dévény-tornára.


2009. jún. 12. 12:04
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Az én lányom 10 hónaposan állt fel, előtte csak kúszott. teljes 2 hetet végig aggódtam, hogy még nem mászik és ekkor elkezdett mászni. Ez annyira megtetszett neki, hogy 15 hós koráig így közlekedett és ekkor kezdett el járni. Hagytam magától fejlődni, bár már én is gondoltam gyógytornára, de végül magától rájött.
2009. jún. 12. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ, a fiam is 10 hós, most állt fel, és előtte 2.5 hónapot kúszott már. egyébként folyamatosan négykézlábazik, gondolom azért nem olyan nagy a 'baj' a mászással kapcsolatban. Megnyugtatott a válaszod!
2009. jún. 12. 12:13
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Az én babám 7,5 hónaposan állt fel, és 10 hónaposan indult el egyedül. Kb. 5 hónapos korától kúszott, és az önálló elindulás előtt kb. 1 hónapot mászott.
2009. jún. 12. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!