Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen szempontokat kell...

Milyen szempontokat kell figyelni futóbicikli vásárlásánál?

Figyelt kérdés
Ti hány éves kortól használjátok?
2012. márc. 18. 22:47
 1/7 anonim ***** válasza:
2 éves a fiam,én is gondolkodtam rajta.El is mentünk egy boltba kipróbálni,hogy egyáltalán ráül-e.Ráült,viszont nem ért le a lába rendesen,de már ment volna vele.Azért próbáltuk ki így mert a lányomnak vettünk biciklit,és nem ül rá azóta sem,ki is nőtte.Nekünk még jó a kismotor,viszont falun lakunk és rosszak az utak,a kis kerék nem szerencsés.Láttunk fa futóbringát,annak állítható ülése van,és fújható gumit is lehet rátenni,a fémnél ez nem volt meg viszont az tartósabbnak néz ki.Én is kiváncsi vagyok kinek mi vált be,vacilálok még.
2012. márc. 19. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Kisfiam most 2,5 éves, és ilyet fogunk venni neki:

[link]

Ennek 28 cm az alap ülésmagassága (és állítható is, azt hiszem egész 48-ig), az a kismotor, amit kinőtt, annak 25. Szóval ez tökéletes lesz. Könnyű, lehet rá kérni mindenféle hasznos kiegészítőt is (fék, hosszabb nyeregcső, csengő, és sok-sok más, pl. egyedi felirat).

Itt rengeteg hasznos infót is találsz a témával kapcsolatban: [link]

2012. márc. 19. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Mi hasonlót vettünk mint a 2. válaszoló. (Aldi-ba akcios most). Szerintünk többet ér,jobb mint a fa. Kisfiam 2 éves,próbál vele menni,de még nem tud. Leér a lába,de még nem az igazi. Pár centit még nőnie kell hogy kényelmes legyen. Most 88 cm kb. Ismerősök szerint 2,5 3 éves korban az igazi.

Ja,és kisfiam keresi a pedált. :) Mert a többi gyerek biciklién van, neki miért nincs!

2012. márc. 19. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Első vagyok.Az utolsót kérdezném hogy mennyiért vettétek az Aldiba?Az én fiam is ekkora mint a tiéd.És masszívnak néz ki?(nagyon rossz utak vannak nálunk)
2012. márc. 19. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
2. vagyok. Az Aldiban kaphatót megnézték anyósék, és azt mondták, nagyon magas. Kisfiam 95 cm, és neki nem érne le rendesen a lába.
2012. márc. 19. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Köszi.Akkor marad a linkelt bicaj,nagyon jól néz ki már mondtam is a férjemnek,köszi az infót.
2012. márc. 19. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Kislányom március elején kapott egy futóbiciklit a 2 éves szülinapjára.

Nagyjából naponta 10 percet ül rajta, és épp tegnap láttam, hogy ez alatt a hónap alatt tökéletesen megtanult vele úgy egyensúlyozni, hogy nincs lent a talpa, majdnem hibátlanul megy vele, de még egy kicsit gyakorolnia kell, mert ez jóval gyorsabb mint a motor, és ezt még nem tudja rendesen kontrollálni. A mamáéktól kapta, de mi vettük, és a mama nagyon aggódott, hogy korai, de mint a látszat mutatja, nem volt az.

Lányom 91 cm magas, leér a teli talpa. Mi a Decathlonban vettük, állítható az ülés és kormánymagasság. Örülök, hogy ezt választottuk:)

[link]

2012. ápr. 2. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!