Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van itt olyan anyuka, akinek...

Van itt olyan anyuka, akinek tornáznia kell (ett) a picivel?

Figyelt kérdés
Kérem főleg azok írjanak, akiknek sír is közben a baba. Hogy alakítottátok a napirendet? Egyszer megérti, hogy muszáj tornázni, és kevésbé fog sírni, vagy ez marad így? Amióta olyan gyakorlatokat csinálunk ahol sajnos sír, azóta le se száll a kezemből. Még csak pénteken kezdtük, de alig bír megnyugodni. Teljesen megváltozott, fél mindentől. Sajnos tornáznia muszáj. A Dévény-torna alatt is sírnak a babák?
2012. márc. 19. 10:09
 1/7 anonim ***** válasza:
Mi is tornáztunk, és nekem is sírt. Nem minden gyakorlatnál. Ahol sírt ott nem erőltettem a dolgot. Egy idő után nem sírt, gondolom azért mert fellazultak az izmok. Mondjuk én ha felvettem meg is nyugodott. Dévény-tornára mi még nem jártunk, most kell visszamennünk ellenőrzésre, mert lehet nem is kell majd járni, de azt hallottam ott is sírnak, mert ott megmozgatják őket rendesen. Mi anyukák meg, megsajnáljuk őket és finomabbak vagyunk. Nekem azt mondta a doktornő ne simogassam, mert azt ő érdeke, hanem határozottan csináljam. Hát nem könnyű az biztos, de mi már nagyon sokat fejlődtünk. Nektek is kitartást:)
2012. márc. 19. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
mióta tornáztok?
2012. márc. 19. 10:31
 3/7 anonim ***** válasza:
4 hónaposak leszünk 21-én, és 2 hónapos kora óta. 3 hónaposan voltunk ellenőrzésen akkor azt mondta a doktornő sokat javult, de folytassuk. Jövő héten kell visszamennünk ellenőrzésre. Ekkor dől el, hogy kell e menni Dévény-tornára, vagy elég ha itthon csináljuk. Születéskor fellépő oxigénhiányos állapot miatt volt kisebb mértékű fokozott izomtónusunk.
2012. márc. 19. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ
2012. márc. 19. 10:57
 5/7 anonim ***** válasza:
Az én fiamat is kellett tornáztatni, meg sokat hasra fektetni, nem szerette egyiket sem, ordított, én úgy csináltam, hogy minden nap egy kicsit többet, próbáltam fokozatosan növelni a tornaidőt, sajnáltam rettenetesen, de tényleg az ő érdeke. Kitartás, lesz jobb, nem kell elkeseredni, arra kell gondolni, hogy az ő érdekében teszed.
2012. márc. 19. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Igen, sírnak Dévény alatt is!

Az én fiam feszes, és úgy üvölt a kezelésen,hogy a szívem megszakad. De azzal nyugtatom magam,hogy ez neki jó.

Már haladunk, az egy órás kezelésből már csak a felét ordítja végig!

2012. márc. 19. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az én kisfiamnak laza izomzata van. Ő nagyon szereti a dévény tornát, csak akkor sír ha más baba rázendít..
2012. márc. 19. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!