Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Fél éves babátok miket esznek,...

Fél éves babátok miket esznek, hányszor és mennyit alszanak?

Figyelt kérdés
2012. márc. 19. 14:41
 1/8 anonim ***** válasza:

Napi 5× evett, 180 - 200 ml között. Változó volt, étvágytól függőt.

Aludni pedig 2× aludt. Délelőtt és délután 2-3 órákat egyhuzamban. Estét pedig átaludta.

Az ébrenléti idejében pedig próbálgatta, hogy mennyire megy neki a hátra fele mászás, fordulás hasról hátra és hátról hasra.

2012. márc. 19. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Az én kislányom tízóraira kap gyümit(utána szopi). Ezek általában a következők: sütőtök, alma, körte, banán, szilva, barack. Friss gyümölcs hiányában sajnos nagy részben üvegest kap. Ebédre ma kapott először csirkehusi+répafőzeléket.Nem eszik nagy mennyiségeket(50-100 gmax) de cicit is kap mindig utána.Nem tudom, jól csinálom-e, védőnő nem jár hozzánk.Alvása: reggel 6-kor kel :( fél 9- 10-ig alszik(ez van, hogy 1 van, hogy 2 óra), aztán ebéd után 1-2 körül még másfél-2 órát alszik. Nagyjából ennyi, de amikor sétálunk, akkor is szokott fél órát aludni.Amúgy nemrég még fél 8-kor kelt, de sajnos újabban fél 6-6 körül. Folyton változik ez az egész, mondjuk úgy havonta.És nálatok?
2012. márc. 19. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ja, és este 8-kor fekszik, egyszer kel szopizni.2. voltam.
2012. márc. 19. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Egyik nap a mamámnál voltunk, elfogyott a pelus az úti táskából és a szekrényben lévőről elfeledkeztem. A fiam szólt, hogy kakilnia kell, a 80éves mama, meg visszarángatta cipőért, sajna bekakilt. Szegényemet is zavarta a kakiszag, egész úton bűzölögtünk. Azóta ha van cipő ha nincs a gyerek lábán nem piszkálja senki, ha szükségletét intézné.

A lányom is utazás közben kakilt be már párszor. Egyszer pont úgy jött ki a lépés, hogy volt időm pucolni a popsiját, leugrani a hévről, kidobni a pelust és vissza. De hála leszállás előtt egy perccel szokta.

2012. márc. 19. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
bocsi rossz kérdés, de hogy kerültem én ide??? véletlenül neked írtam, sorry.
2012. márc. 19. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Reggeli (6:30) 180-200 ml tápszer, tízórai (10:00) tejpép 120 ml vízből + 50 g gyümölcs, ebéd (13:00) 200 g főzelék, uzsonna (16:30-17:00) 200 gramm gyümölcs babakeksszel vagy Sinlaccal, vacsora (19:30) 200 ml tápszer. Napközben kap még teát vagy vízet az étkezések között/után.

Reggel 6-kor kel, 8 körül alszik vissza kb. 9-ig. Aztán 11 körül alszik még egy fél óra-órát. És délután 3 körül kb. 1,5-2 órát.

Ezeket ette eddig: burgonya, rizs, gabonák (búza, rozs, szentjánoskenyér), cékla, cukkini, sütőtök, főzőtök, sárgarépa, édesburgonya, spenót, brokkoli, passzírozott zöldborsó, banán, alma, gesztenye, körte, sárgabarack, őszibarack, szőlő, mangó, narancslé, meggy, csirke ill. pulykamell., kapor. Ja, és tönkölybúza babakeksz.


Leírnád te is a kérdéseidre a válaszokat? Köszönöm!

2012. márc. 19. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, a babám este 8-tól reggel 6-ig megszakítás nélkül alszik, ő már nem kel éjjel enni.
2012. márc. 19. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
6 hósan még 100%-ig anyatejes volt. Reggel fél8-8 ébredés 10-től fél 12-ig alvás, 15-től 16:30-ig alvás. Fél 8-kor fürdés. fél 9-kor alvás..
2012. márc. 19. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!