Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Egy év körüli babáitok mennyit...

Egy év körüli babáitok mennyit alszanak és hányszor napközben?

Figyelt kérdés
12 hónapos a kislányom 3-4 napja mióta lehűlt a levegő napközbe sokat alszik reggel felkel 7felé, de már 9 után alszik délig, délután 4felé megint alszik olyan 5-6ig este pedig még 11kor sem akar aludni. zokogva alszik el és már hajnalba ébren van 3 után. Mit tegyek, olyan mintha felcserélte volna a napszakokat. Ha jól tudom egy éves babáknál elég a kora délutáni egyszeri alvás, de mit tegyek ha már délelőtt annyira álmos, hogy nem lehet vele mit kezdeni, ha nem altatom el csak nyűglődik, sír.
2010. szept. 3. 12:36
 1/4 anonim ***** válasza:
A fiam tíz hónapos kora óta egyszer alszik napközben.Reggel nyolckor kel, délben alszik 2-3 órát,majd este nyolckor alszik el.Szerintem túl sok ez a alvás nappal a lányodnak, kialussza magát,azért nem alszik éjjel.Foglald le jobban,húzd az időt,vidd el sétálni,játszótérre hintázni, még nincs annyira hideg,lehet sokat kint lenni.
2010. szept. 3. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A kisfiam 13 hónapos, naponta 1x alszik max. másfél órát. 6-7 körül kel, este pedig 8 körül alszik el. Szerintem alvás helyett vidd el sétálni, vagy játszóra, ami tetszik neki, akkor talán ki tudjátok húzni tovább. Délelőtt, ha elalszik szerintem akkor is keltsd fel 1-1,5 órai alvás után. Azt hallottam ebben a korban akkor lehet őket korán lefektetni, ha az esti alvás előtt már kb. 4-5 órával egyáltalán nem alszik a baba. Remélem tudtam segíteni.
2010. szept. 3. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget megpróbálom, most délelőtt nem aludt mert voltunk sétálni, délbe aludt el még alszik de délután már nem hagyom majd aludni és így talán korábban elalszik este:)
2010. szept. 3. 12:59
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem 13 hónapos fiam van, aki 2 hónapja egyszer aludt délután. Mióta rossz idő van, már 6-kor kel, edig 8-kor,és alig bírja ki délig ébren. De ha 11-kor leteszem aludni, akkor meg 4-kor feküdne le, és hát úgy járnékmint te, hogy nem akar időben elaludni este.Kínlódunk miatta. Egyszer hagytam aludni délelőtt, délután már fél hétkor kidőlt, hajnal 4-kor meg fennt kukrékolt.Abban bízok visszatérminden a régi kerékvágásba.
2010. szept. 3. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!