Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ez most fontos! Nagy butaságot...

Ez most fontos! Nagy butaságot csináltam, nem lesz baja a picimnek?

Figyelt kérdés

reggel a vízforralónkat ecetes vízzel kifőztem és elmentünk otthonról az ecetes víz benne maradt a vízforralóban.

délután pedig véletlenül abból csináltam az 5 hós fiamnak enni, tápszert.

Nem lesz tőle semmi baja? mire figyeljek?

Vagy ilyenkor orvoshoz kell vinni?


2009. jún. 12. 19:29
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

köszönöm mindenkinek!

beszéltem a védőnőnkkel nem lesz semmi baja, megnyugtatott, a picinek nagyon jó kedve van most vacsorázott és itt huncutkodik mellettem!

tényleg köszönöm!

remélem többet nem leszek ilyen buta!

ja amúgy ő nem jelzett még csodálkoztam is hogy milyen szépen eszik, mert nem nagyon fogadja már el a tápszert!

2009. jún. 12. 20:21
 12/14 anonim ***** válasza:
90%
Hála az égnek! Örülök. Biztos szeretni fogja a savanyúságokat! :)
2009. jún. 12. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Akkor utánaküldhetsz neki valami zöldséget, és kész a savanyúság! Örülök, hogy semmi gond nem lett, gondolom ezentúl mindent előbb megszagolsz:-))) Jó egészséget!
2009. jún. 13. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

hát az biztos hogy többet nem leszek ilyen buta, szegénykém

de nem lett semmi baja és éjjel is aludt most már megnyugodtam teljesen, savanyúságot majd egy kicsit később :D ez most pár hónapig elég lesz, azt hiszem

minden jót nektek és jó babázást

köszi még egyszer

2009. jún. 13. 12:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!