Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 7 hónapos babának milyen...

7 hónapos babának milyen barackot lehet adni mi a jobb a mirelitt vagy az üveges? Sajnos még frisset nem tudok venni neki.

Figyelt kérdés
2012. márc. 20. 14:18
 1/7 anonim ***** válasza:

Üveges, de nem befőtt, amit durván cukroznak, hanem bébiétel.

A mirelit nagyon rossz, amikor kiolvad, löttyedt lesz, szerintem csak sütésre alkalmas.

2012. márc. 20. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A mirelit jobb az üvegesnél, viszont az idénygyümölcsben van mindig a legtöbb vitamin.
2012. márc. 20. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
amíg nincs idénygyümölcs,mindenféle képpen babykaja!
2012. márc. 20. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
mirelit jobb mert abban tobb a megmaradt vitamin mivel leszedes utan fagyasszak. De mindegy melyiket adod lehet mindkettot, te dontsd el melyiket akarod!
2012. márc. 20. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!!Eddig a bébikajcit adtam neki alma-barack.De az hogy egész héten azt egye elég drága minden napra sajna.Ezért lenne jobb megoldásnak a mirelitt vagy üveges.
2012. márc. 20. 15:21
 6/7 sumergo ***** válasza:
Én maradok az üvegesnél, mert szerintem mivel babáknak készül, szigorúbbak az előírások vegyszermaradványra, mint a mirelitnél. Legalábbis nagyon remélem! Amúgy ez a frissen vettekre is vonatkozik (most), mert ha messziről hozzák, bizony útközben kezelik ezzel-azzal, hogy frissnek tűnjön!
2012. márc. 20. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
53%
miert nem adsz neki almat lereszelve, banant osszenyomkodva, kortet lereszelve? ezeket lehet frissen is kapni es akkor nem kell mirelit vagy uveges, ha igazan jot akarsz neki adni.
2012. márc. 20. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!