Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A homlok lazmero nagyon...

A homlok lazmero nagyon pontatlan?

Figyelt kérdés
Ejszakara szeretnek venni, ha beteg es alszik, de nem akarom felebreszteni es tudni szeretnem, mennyire lazas. Erdemes arra? Nem mer nagyon pontatlanul?
2012. márc. 20. 14:38
 1/5 anonim ***** válasza:
füllhőmérőt ajánlom inkább!
2012. márc. 20. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekünk a védőnő a digitálisat ajánlotta, felébresztés nélkül nem megy ugyan, de fájdalommentes és nem hisztizik tőle. (Eleinte tartottam a végbélben lázméréstől, de teljesen alaptalannak bizonyultak az aggodalmaim.)

Igen, a homlok lázmérő elég pontatlan, szerintem semmiképp se olyat vegyél.

2012. márc. 20. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem pontos én inkább így fogalmaznék. Az arra való, hogy megállapítsd normál a hője vagy láza van. Ha láza van meg kell mérni rendes lázmérővel. Ha pedig látod hogy normál test hőt mutat aludhat tovább a pici és nem kell macerálni, hogy láz gyanúja miatt meghőmérőzd.
2012. márc. 20. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

mi vettünk egy Beurer homlokhőmérőt. sajnos 2 egész fokot is tévedett! visszavittük, kicserélték egy pontosra. ezzel meg vagyok elégedve. pontosan arra jó, amit írtál, ha éjjel kell mérni, illetve hogy megmérjem, hogy kell-e popsiben mérni :-)

ha a méréstől függ, hogy be kell-e még adni lázcsillapítót, akkor popsiben mérem, ha csak tájékoztatásul, akkor a homlokán.


+-0,3 fok pontosságot írtak rá.

2012. márc. 20. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Azt hiszem, venni fogok egyet, mert épp most lett volna szükség rá, hogy éjszaka, miközben alszik, megmérjem a lázát. Egyébként, én is popsiban mérem. Csak gyors tesztnek lenne jó, mielőtt még vinném levetkőztetni a pelenkázóra, meg be szoktam picit olajozni a hőmérőt. Azért az bonyolultabb:)
2012. márc. 20. 22:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!