Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Bebish és PINE pelenkát...

Bebish és PINE pelenkát próbáltátok már? Mik a tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Gyakran vásárolok a MindenNőnek oldalról, ahol többször láttam már ezt a két pelenka típust.

Ha tudtok valamit - írjatok, milyen, megéri-e, stb...


2012. márc. 20. 16:00
 1/3 A kérdező kommentje:

Szió,

én is rendszeresen veszek a mindennőnekről dolgokat, főleg intimet.

Amikor behozták a bebisht, rögtön kértem belőle mintát.

Most 5 hónapos a bébink, és már a kórházba is ezt vittük,

szóval teljesen megvagyok vele elégedve.

Nem ázik át, nem szorítja a gyereket, jól fel lehet adni rá..

Szerintem megéri, főleg, h mindig van valami akció mellé.

Éjszakára egy darabig Liberót vettem, de mióta a PINE pelenkájukat is kipróbáltam, azt használjuk éjjelre, a bebisht meg nappalra, szóval igy nagyon jól ki lehet hozni árban.

Van a youtube-on egy jó vidi a bebishről, érdemes megnézni!

:)

2012. márc. 21. 21:38
 2/3 anonim válasza:

Szia!

Én eleinte a Bebish pelenkát használtam éjjel - nappal.

Meg vagyok vele elégedve, szerintem teljesen rendben van az ára, minőséges, stb..

A PINE pelenkából kaptam egyszer mintát, és le voltam hűlve, hogy milyen klassz. Puha, szinte selymes a tapintása, jó az illata, tényleg prémium minőség!

Azóta éjjelre PINE, nappalra pedig Bebish pelenkát használunk!

2012. márc. 26. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mivel a közeli boltban nem kaptam pelenkát, így gyógyszertárban vettem Bebish pelenkát. Hát...SOHA TÖBBET!!!! Merev,zörög mint a zacskó,hamar megtelik és büdösődik is...még a sárga Pampers Sleep&Play pelenka is mérföldekkel jobb!
2014. júl. 31. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!