Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák! A ti babátok is...

Anyukák! A ti babátok is elvan egyedül?! Mikor igényli majd, hogy többet foglalkozzak vele?!

Figyelt kérdés

Kisfiam egész nap elvan egyedül, kúszik-mászik gagyarászik, mindent megvizsgál, ha rá nézek rám vigyorog és játszik tovább...

Ne értsetek félre én örülök neki, de néha úgy érzem nem törődöm vele eleget..

Ha leülök mellé akkor persze odajön hozzám, egy darabig leköti, hogy magyarázok neki és játszom vele, de egyébként gondol egyet és ott hagy a p...ba :-)

Egyébként is nyugodt típus, csak olyan lelkiismeret furdalásom van , mert ilyenkor akkor felállok és hagyom kibontakozni....

egyébként hét hónapos, de mindig ilyen volt.


2012. márc. 20. 18:38
 1/9 anonim ***** válasza:
Nyugi, nem lesz mindig így :D Az én fiam is ilyen volt, most 1.5 éves és alig akar egyedül játszani, leginkább engem visz mindenfelé.
2012. márc. 20. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Örülj neki és használd ki, ne legyen lelkifurid. Aztán majd jön az az időszak, amikor le sem tudod vakarni magadról, lépten-nyomon ott lesz a lábad alatt. Persze lehet, hogy nem lesz ilyen vészes, de minden babának van extra anyás időszaka, meg amikor nagyon kell velük foglalkozni.
2012. márc. 20. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem!Ha egy lépést teszek mellőle már legörbül a szája. Ha nagyon jó kedvében van és leköti valami max 5 percet el van egyedül akkor pisilek, amúgy meg WCre is mindig jön velem vagy utánam most 13 hós.
2012. márc. 20. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Örülj neki, hogy hagy élni téged, még mindig jobban jártál, mintha le se tudnád vakarni. Ez normális, ilyen a temperamentuma. Később még jó is lesz, hogy önálló típus.
2012. márc. 20. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nálunk is most kezdődött ez az időszak :-)) 5 hónapos, megtanult fordulni hasról hátra és vissza, így főleg ezt csinálja meg a játékokat felveszi, nézegeti, megeszi őket.


Eddig ott kellett lennem vele, úgyhogy most kicsit élvezem a szabadságot :-)

2012. márc. 20. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Kisfiam is ilyen volt már picinek is. Már 3 éves, és meg is maradt nála. Nagyon jól eljátszik egyedül is. ha azt szeretné, hogy játszak vele,akkor hív,de ez ritka. Amúgy elküld:-)
2012. márc. 20. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat megnyugodtam.

Már kezdte, tök rossz anyának hinni magam :-(


Bár mindig arra gondolok, hogy az éjszakákat így kárpótolja, mert azt nem nagyon aludta még át... :-)

2012. márc. 20. 18:59
 8/9 anonim ***** válasza:

A lányom is ilyen volt. Aztán elindult, és azóta nagyon anyás. Elvan néha egyedül is, de rá kell szólni, hogy dolgom van, ne nyúzzon. Akkor elmegy, játszik, majd visszajön, és újra próbálkozik. :)

De elég sok törődést igényel, mindig mennem kell vele mindenhová, vagy ha én megyek mondjuk pisilni, akkor ő jön velem. :)

Szóval össze vagyunk nőve, de nem baj, most ez olyan jó így.

2012. márc. 20. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
az enyem is ilyen volt kicsinek, es meg most is pedig majdnem 16 honapos, ami miatt sokszor nekem is lelkifurkam van, de eleg nehez lekotni max. 5 percig hajlando egy helyben ellenni, utana halaszthatatlan surgos dolga tamad valahol mashol. valahol jo ez mert nagyon ugyes onallo gyerek es nagyon baratsagos is, talan tulsagosan is, ami azt jelenti hogy idegenektol nem fel, puszit pacsit ad mindenkinek, barhol jol elvan. egyelore, de legalabb en is tudom vegezni mellette a mindennapi teendoimet, ha olyanja van meg segit is.
2012. márc. 31. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!