Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor kezdtétek a forma...

Mikor kezdtétek a forma bedobósat próbálgatni és mikorra sikerült neki egyedül?

Figyelt kérdés
2012. márc. 7. 17:53
 1/8 anonim ***** válasza:
1 évesen kapta, kb. 2 hónappal később 2-t sikerült neki (a könnyebbeket), aztán 1,5 éves kora óta tudja mindet bedobálni, most szereti a legjobban.
2012. márc. 7. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
13 hónaposan egyszer kétszer a fp csigába a csillagot egyedül bedobta:) de ennyi:)
2012. márc. 7. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Karácsonyra kapta 1 évesen ilyen kocka alakút 6 oldalasat 18 formával. Most majdnem 15 hós és forgatja a kockát, úgy keresi a helyes lyukakat és sikerül is neki, kivéve a nehezebb szögleteseket mint a rombusz.
2012. márc. 7. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Kb. 10 hónaposan kapta, bedobáltam párat, mutattam hogy kell, de ő inkább ki akarta szedni. :) Aztán kb. 13 hónaposan egyedül elkezdett próbálkozni, és egyszercsak beletalált. :D
2012. márc. 7. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
9 honaposan kapta, akkor az volt a játék, hogy én odatettem a formát a lyukhoz, ő meg belenyomta. Aztán 11 honaposan mar ment a kor, de csak ha megmutattam, hova tegye. Most egy eves, a kort siman tudja, hova kell tenni, és beleteszi. A többit meg meg kell mutatni, hova kell, de azokat is beleteszi. Egyedul a trapéz nem megy, mert azt ugye teljesen el kell forgatni.
2012. márc. 7. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

1 éves korában kapta az elsőt, de akkor még állati ideges lett tőle, mert nem ment neki. nem is hagytam, csak ha én is ott tudtam lenni, mert nem akartam, hogy letörje a kudarc..:-)))

Most 18 hós, és tökéletesen dugdos minden ilyesmit, kb. 2 hónapja.

2012. márc. 7. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Talán 1. szülinapjára kapta a sima, hagyományos gömb formabedobót. 17 hónaposan már pillanatok alatt bedobálta az összes formát.
2012. márc. 7. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A lányom 1 éves, kb most kezdett el rájönni, hogy is működik, de játzszunk vele már mindenfélét 2-3 hónapja. :)
2012. márc. 7. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!