Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Két hónap körüli babával...

Két hónap körüli babával egyfolytában foglalkozzak, beszélgessek, amíg ébren van, vagy hagyjam őt néha egyedül nézegetni? Van valami jól bevált "játék", ami ebben a korban már leköti, ha úgy érzem, hogy unatkozik?

Figyelt kérdés
2008. jún. 20. 21:54
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia. A legjobb úgy kialakítani a napirendjét, hogy legyen időszak amikor játszunk vele, és legyen olyan időszak, amikor ő magát foglalja le.Legtöbbször ezt ő maga is kialakítja.
2008. jún. 20. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Ha leköti valami a figyelmét, akkor szerintem nem kell minden percét "beosztani". Ha el kezd unatkozni, akkor úgyis fog jelezni, mondjuk nálunk ez kezdetben enyhe nyöszörgéssel kezdődött, majd - ha nem mentem elég gyorsan oda hozzá-, üvöltéssé fajult. Én a két nagyobb testvért szoktam megkérni, hogy egy kicsit szórakoztassa az öcsit, míg "megkavarom a rántást." Két hónapos babának az is nagy élmény, ha láthatja a család többi tagját maga körül. Egyébként érdemes énekelni neki, mondókát mondani, vagy valamilyen szép zenét "hallgattatni vele". Nekünk van otthon zongoránk, és szoktunk rajta játszani, az is szórakoztató.
2008. jún. 20. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!