Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hordozókendőben hogyan hordozz...

Hordozókendőben hogyan hordozzunk 2 hónapos babát?

Figyelt kérdés
Van egy füzetünk, amiben elég sokféle kendőfelkötés le van írva. Mivel nem tud még ülni, csak a fekve hordozásokat próbáltuk, de az nagyon nem tetszett neki. Kendőben lehet esetleg ülve felkötni, vagy ti hogy éritek el, hogy megmaradjon szívesen e kendőben?
2012. márc. 20. 18:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Elöl hordozás, amikor feléd néz a baba. Simán. Mi is így csináljuk. A lábára figyelj, hogy "béka" pózban legyenek, ne lógjanak, mert az elzsibbasztja.
2012. márc. 20. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nezz szet a batyukla.blogspot.com - on, ott minden fent van, videokkal, kepekkel.


Egyebkent fekve ne hordozd, sokkal egeszsegesebb a beka tartas, szerintem te arra hitted, hogy ul, oedig nem :-)

2012. márc. 20. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Batyuklan.blogspot.com

Bocs, az elobb elirtam.

2012. márc. 20. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

lehet pl.elöl keresztezettben hordozni. nálunk se tetszett neki a fekvős.

csak jó szorosan kell kötni, úgy hogy ha előre hajolsz, akkor se legyen rés köztetek, tehát te tartsd a gerincét.

2012. márc. 20. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Először én is füzetből próbálkoztam, 1-2 eset után elmentem tanfolyamra. Minden egyszerű és világos lett fél óra alatt. Javaslom neked is a tanfolyam elvégzését :)
2012. márc. 20. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!