Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti elvinnétek a babátokat ez...

Ti elvinnétek a babátokat ez esetben orvoshoz? 7 napos lesz

Figyelt kérdés

Ma délelőtt mértem nála 37,8 °C-ot. Adtam neki Nurofent, aludt, most lement 36,7-re. Nem köhög, nem náthás. Nyilván a torkába nézni nem tudok. Foga még nincs.

A dologhoz tartozik, hogy a férjem múlt héten volt beteg (torokfájás, orrfújás), nekem tegnapelőtt fájt a torkom, most köhögök.

A babám anyatejes, elvileg az ellenanyagot megkapta.

Mi van, ha csak a foga, és a rendelőben összeszedne valami komolyat? Ha gond van, holnap reggel is vihetem.

Ok nélkül nem akarom elvinni, de a lelkem mégsem nyugodt.

Ti mit tennétek?


2012. márc. 21. 12:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Előfordul, hogy csak azért megy fel a testhője mert túl van öltöztetve, takargatva, én felhívnám a gyerekorvost, hét napos gyereknél nem kell bevinni, hanem köteles kimenni hozzátok. Hívd fel és kérd ki a véleményét szerintem.
2012. márc. 21. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Szia.

Nem vinném,hanem kihívnám a kisbaba háziorvosát.

De legalább is felhívnám.

Picurka nagyon még,ha csak hőemelkedése van is,orvosnak látnia kell.

Én úgy tudom nurofent 3 hónapos kortól szabad adni.

2012. márc. 21. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ha nem náthás, én nem piszkálnám. De ha ilyen gondod van, hívd fel előbb az orvost, védőnőt, mielőtt bármit adsz neki. Ilyen kicsi még Nurofent sem kaphat!
2012. márc. 21. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
94%

7 naposnak még nem lehet baja a fogával.

7 naposnak még nem szabad adni nurofent.

Ha a 7 napos babám lázas lenne, nem ide irogatnék, hanem felhívnám az orvost, hogy jöjjön ki legyen kedves.

Gratulálok a babádhoz, de egy kicsit legyél talpraesettebb.

2012. márc. 21. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

nem kaphat nurofent. Még csak hőemelkedése van, erre nem kell semmi.Miért mérted a lázát? milyen tünet miatt?

Hivd ki az orvost, ésn 3 éves kor alatt be nem vittem őket a rendelőbe

2012. márc. 21. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Bocsánat, 7 HÓNAPOS LESZ!!!
2012. márc. 21. 12:50
 7/11 anonim ***** válasza:
szerintem 7 hónapost akart írni,
2012. márc. 21. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Az más,ha nincs foga akkor valószínű hogy az is közrejátszik.Mivel jön a foga, legyengül az immunrendszere így hamarabb elkap mindent.hívd fel az orvost.
2012. márc. 21. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
18%
Ezt a mindent a fogzásra fogunk szindrómát hogy unom már!! Orvos.
2012. márc. 21. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
50%
dehogyis,nem kell dokihoz vinned!nem is lázas,csak hőemelkedése volt,még semmiképp ne vidd.várjál 1-2 napot,ha esetleg belázasodik,csak akkor hívd a dokit.ha van étvágya,nincs láza,neem náthás,nem köhög,akkor nagy baja nem lehet!Amúgy könnyen lehet,hogy foga jön,az okozhat hőemelkedést.utolsónak üzenem,azért fogunk sokmindent a fogzásra,mert az ORVOSOK is könnyen ráfogják!
2012. márc. 21. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!