Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Elvinnétek 1 éves babátokat...

Elvinnétek 1 éves babátokat Horvátországba nyaralni egy hétre?

Figyelt kérdés
Tudom kissé korai a kérdés, ilyen hidegben de nagyon érdekel. Ismerőseim arról akarnak meggyőzni, hogy csak nyűg lenne és én úgy sem pihennék. Nem tudom elképzelni, hogy itthon hagyjam! Tudom nemigen fogja még fel, hogy most "nyaralunk" de szeretném vinni hiszen így vagyunk egy család! ( sőt még a kutyát is visszük...miért Őt hagynánk itthon?!) Azt hiszem ha itthon hagynánk akkor nem lenne egy nyugodt percem sem...Szóval Ti viszitek vagy vittétek mikor egy éves volt a gyerkőc? Tényleg csak"nyűg" volt? Vagy pihentetek is?
2010. márc. 9. 07:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Mi nem 1 hétre mentünk,de vittük.én sem tudnám ittholhagyni öt,hiszen ez családi nyaralás,és elvégre már ö is a család tagja.nem volt nyüg egyáltalán.a fürdést egyenesen imádta,majd evett,aludt,addig mi is pihentünk,és újra mentünk pacsálni.

hallgas saját magadra,és vidd öt is.jó nyaralást elöre is:D

(Zsoka)

2010. márc. 9. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Simán vinném.Az ismerőseid meg csak féltik a nyugalmukat.Haggyák otthon ők a gyereküket.
2010. márc. 9. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Kisfiam július-augusztusban 10-11 hónapos lesz, és megyünk Horvátországba, az tuti. Tavaly nem tudtunk menni, mert már óriási volt a pocakom, és hosszú útra nem szívesen indultam volna el, de idén, hogy Töki megvan, tutira megyünk. Szerintem ő is nagyon fogja élvezni, úgyhogy vidd el nyugodtan! (B)
2010. márc. 9. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Mi mindenkit viszünk a nyaralásra: gyereket, állatot. És ha nem tetszik ismerősöméknek, hát nem velük megyünk. De szerencsére nálunk szeretnek babázni. Persze nem lesz így ugyanolyan a pihizés, mint a baba előtt, de ezt is vállaltuk, ha segítenek egy kicsit Te is könnyebben kikapcsolódsz. Másik oldal: unokatesók itthon hagyták a kicsit, szerintem attól is függ mennyire van el jól nélküled a gyerek. Nem történt tragédia, szoktatva volt a kisfiú a nagyikhoz. Többször volt már ott 7végén. Szóval én vinném, de (ahogy mondtad is) úgyse fogja fel hogy nyaraltok. Ja még egy dolog eszembe jutott: azt azért felfogja, hogy együtt van anyával, apával és jól érzi magát. Nálunk egyévesen nagyon szerette a vizet, imádott apával lubickolni.
2010. márc. 9. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Sziasztok, köszi a válaszokat mi is visszük nyaralni a kisfiunkat, nem tudnám itthon hagyni! Csak van a rokonságban több család is ahol 2-3 gyerek is van , évente többször mennek nyaralni de a gyerekeket nem viszik...hát a fene se tudja én azt hiszem nem tudnám nélküle elképzelni a nyaralást:) lehet, hogy 2x annyi motyónk lesz de nem baj:)
2010. márc. 9. 08:20
 6/12 anonim ***** válasza:

Még jó,hogy vinném...! :)

Nálunk is július végén lesz 1 éves a kislányom,és ha úgy alakulna a dolog,akkor biztos,hogy vinnénk..!

Telekre tuti,hogy fogjuk vinni.

Bár az csak 1.5 óra távolság...:)

2010. márc. 9. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Tittiritty ***** válasza:
Nekem még csak 3 hónapos a kis manóm, de biztos nem hagynám itthon. Lehet, hogy ha már 1 éves lesz, akkor másképp fogom gondolni, de most úgy érzem, hogy a részem a kicsi. Ha nélküle mennék olyan lenne, mintha egy darabot itthon hagynék magamból. Nem érezném jól magam.
2010. márc. 9. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
mi volt, hogy vittük, de akkor a mama is jött velünk, vagy a sógornőm. így a baba is "nyaralt" (igaz, sajnos nem fog rá emlékezni :(), meg mi is tudtunk pihenni, el tudtunk menni este vacsorázni, bárba, akár hova. meg a mama is nagyon élvezte, sógornőmről nem beszélve :)
2010. márc. 9. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok, olyan is volt, hogy mi elmentünk ő meg a mamánál nyaralt, ugyanúgy élvezte, mint Tenerifét :) bennük még nincs sznobizmus, mindegy, hogy felkapott tengerpart, vagy a mamáék telke, mindenhol tudják jól érezni magukat :)
2010. márc. 9. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
A kisfiam május végén lesz 1 éves,júliusban megyünk nyaralni 10 napra Olaszországba.Meg sem fordult a fejünkben,hogy itthon hagyjuk....Nélküle én már nem is érezném jól magamat.
2010. márc. 9. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!