Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 11hós kisfiam éjjel 2 óránként...

11hós kisfiam éjjel 2 óránként kel cumiért. Valami tanács? Mit csináljak vele?

Figyelt kérdés
Berakom a cumit a szájába és alszik is.Adtam már neki vibucol kúpot, de nem használt. Ez alvászavar?
2009. jún. 13. 09:27
 1/3 anonim ***** válasza:
Valószínűleg inkább a foga gyötri. Kb. most jönnek az örlők. A cumi csak megnyugtatja. Ha a cumiért kelne fel, egyszerűen megkeresné és visszarakná a szájába. Türelem! Majd túllesz rajta. (16 hós anyukája)
2009. jún. 13. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Barátnőm ugyanígy volt. Ezután úgy altatta, hogy alvás előtt 1 órával elvette a cumit. Egy hétig éjszaka nehéz volt visszaaltatni a gyerkőcöt, de egy hét alatt elfelejtette a cumit, és azóta nem hiányzik neki éjjel, így fel se kel. Nem tudom, hogy nálatok is ez a gond, vagy más, de ha van türelmed, akkor egy próbát esetleg megér. Éjszaka hogy sír? Szerintem ha a fog lenne a gond, azt egyértelműen tudnád.
2009. jún. 13. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én is pont ugyanezzel küzdök már egy hete,nekem 5-6szor felsír,cumi be,és alszik,jobb esetben,rossz estben annyira felsírja magát,hogy vissza se tud aludni,én csak reménykedem,hogy elmúlik.
2009. jún. 13. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!