Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Volt olyan, amikor a védőnő...

Volt olyan, amikor a védőnő és az orvos is h*lyének nézett?

Figyelt kérdés

Minap történt meg velünk az eset...


A védőnőnél tesztelni kellett, hogy mennyire hallgat a nevére. Mondogatták neki, meg persze én is lelkesen, hogy: "Lia, Lió, Limbó .." és társai .. ahogy a nevével itthon játszani szoktunk.

Mikor láttam, hogy jóformán lese sz@r senkit és elvan magában a játékaival, akkor kinyögtem egy olyat, hogy: "Húsos, figyelj anyára!" Erre rám nézett, majd mikor látta, hogy nem mondok/mutatok neki semmit játszott tovább.. Na mondom magamba ... b+..

Erre fogtam és huhogtam neki. Megint felnézett és látta rajtam, hogy lecsörrent .. Basszus, a védőnő és a többiek azt hihetik, hogy a lányomnak egész nap huhuzok és húsozok!

Erre a gyerekem elkezdett kacagni ..


Mondtam, hogy az 1 éves státuszra már figyelni fog a nevére, bár egyébként is a nevén szoktuk szólítani, maximum becézzük...


2012. márc. 21. 15:25
 1/7 anonim ***** válasza:
Még nem jártam így, jót nevettem a történeteden, de én biztos elsüllyedtem volna szégyenemben! :-D
2012. márc. 21. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
ez jó ezen jót nevettem.ne foglalkozz velük már azt képzelik hogy diplomával jönnek világra.
2012. márc. 21. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Jót mosolyogtam a sztorin. :)


Egyébként azt nem írtad, mondott-e valamit az orvos/védőnő, vagy csúnyán néztek-e rád, vagy miből is gondolod, hogy (a Te szavaiddal élve) "h*lyének néztek". Nem tudom, nálatok milyen az orvos/védőnő, de ha gyakorló anyák, tapasztalt szakemberek, akkor ilyenen nem hiszem, hogy meglepődnek, vagy fennakadnak. A gyerkőcök akkor nem produkálják magukat a leginkábbb, amikor "kellene". :D

2012. márc. 21. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nap mint nap történnek ilyen, és ehhez hasonló esetek. Senkit nem néz senki hülyének.


Védőnő

2012. márc. 21. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

dehogynem! lecserélném a védőnők jó nagy százalékát!


(hupsz nekem is van védőnői diplomám :)na és?)

2012. márc. 21. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

A védőnő először csodálkozott, de utána nevetett csak.


A gyerekorvos pedig megkérdezte, hogy mikor óhajtom a gyereket a nevén szólítani? Mivel szerinte már rég el kéne kezdenem, mert ez a bölcsődébe való felvétel egyik feltétele.


Egyébként a lányom 8 hónapos és még egyenlőre nem gondolkoztunk azon, hogy bölcsibe adjuk ...


Azt hittem, hogy csak nálunk fordul ilyen elő.


De megnyugodtam, hogy nem :))

2012. márc. 21. 21:13
 7/7 anonim ***** válasza:

Én a 2 hónapos oltás óta mondogattam mindkettőjüknek, hogy a fiam jobb pupillája időnként feltűnően tágabb. Amikor ott voltunk az orvosnál - persze - soha nem látszódott. Így a doktornő mindig csak mosolygott a hülye eü-s anyukán...


Most egy éves a kisfiam, elvittem szemészetre, ahol beigazolódott az észrevételem, de semmi kóros.


Az én történetem nem olyan vicces, de tény hogy hülyének néztek hónapokig. :(

2012. márc. 21. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!