Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Keveset hízott? 9 hónapos a...

Keveset hízott? 9 hónapos a kisbabám a múlt hónap 20. -án mértem meg, kereken 9 kiló volt. Tegnap is megmértem, akkor pedig 9 kiló 20 deka volt. Azaz 20 dekát hízott a hónapban. Ez kevés?

Figyelt kérdés
2012. márc. 21. 18:32
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem kevés. Nem fog mindig egy kilót hízni, sok is lenne. Pont jó.
2012. márc. 21. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Hú. Megkönnyebbültem, ugyanis pont fogzik, vagy mi a fene és feltűnően keveset eszik. De akkor megnyugodhatok.

Köszi:)

2012. márc. 21. 18:41
 3/8 anonim ***** válasza:
Lányom pont ennyi idős és pont ennyit hízik egy hónap alatt 7 hónapos korától! Doki nem aggódik, mert eleven, vidám baba! Már ilyenkor nem híznak nagyokat! Szóval nyugiiiii :D
2012. márc. 21. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszi.

Most néztem vissza a babanaplóját 6 hónapos korától összesen fél kilót hízott:-O

Najó, akkor most már tényleg nem aggódom. Elkezdtem volna tömni szegény gyereket.

2012. márc. 21. 19:35
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha jó kedvű, nem levert stb, akkor nem valószínű, hogy gond van, ilyenkor már nem híznak olyan sokat, le is mozogják. Képzeld csak el, milyen kis dagi lenne 2 éves korára. :D:D
2012. márc. 21. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nyugi, ezen ne aggódj. :) 9,5 hós a fiam, most 2 hónap alatt 260 grammot hízott. 7,5 kg összesen. Nagyon mozgékony, és eleven. 6 hós kora óta 600gr-ot hízott összesen. De 4 hósan duplázta a súlyát, és azt olvastam, hogy minél előbb dupláz, később annál jobban lelassul a hízása. Hát nálunk bejött.
2012. márc. 21. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az én lánykám is 9 hós. 4hósan duplázta a születési súlyát. Most 1 hónap alatt 30 dekát hízott. Azt mondták tanácsadáson,h tökéletes minden. Vidám baba. Onnantól,h kúszik,mászik, feláll stb. még stagnálhat is a súlya,mert lemozogja,amit megeszik. :)
2012. márc. 22. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Igen, igaz lehet, a kúszást nem kalkuláltam bele. Annyit kúszik, hogy néha lazán lekússza a maratont:-)
2012. márc. 22. 08:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!