Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti hagyjátok aludni 3 hónap...

Ti hagyjátok aludni 3 hónap körüli babátokat, ha nappal túl sokat alszik vagy felébresztitek?

Figyelt kérdés
Ha hagyjátok, az nem megy az éjszakai alvás rovására?
2012. márc. 20. 12:53
1 2
 1/11 kíváncsicska ***** válasza:
100%
Én hagyom.Ha jól alszik nappal akkor az este is nyugodt lesz.Nálunk ez így van.De ha nyűgös alig alszik nap közben akkor pedig nehezen alszik el éjszaka is.
2012. márc. 20. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
3 hónaposan volt, hogy 4 órát aludt nappal, nem keltettem. Éjszaka ugyanúgy aludt. Ha az éjszakai alvásra nincs hatással szerintem ne ébreszd.
2012. márc. 20. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
76%
Mi az a túl sok?? Egy ekkora baba még elég sokat kell aludjon!
2012. márc. 20. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha nappal túl sokat alszik, annak - ahogy írtad - az lehet a hátránya, hogy éjjel élénk lesz, és nem hagy titeket aludni. Ilyen esetben érdemes ébren tartani őt, persze nem egész nap, inkább késő délután, hogy éjjel elég álmos legyen. Ha két étkezés között alszik túl sokat, szerintem annyi a lényeg, hogy összességében eleget egyen, az nem baj, ha az előírtnál több időt hagy ki két étkezés között.
2012. márc. 20. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
A túl sok minden babánál más. A lényeg csak az, hogy eleget egyen. Ha étkezések között mindig alszik, az nem baj.
2012. márc. 20. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Nálunk úgy volt mindig, ahogy az első is írta. Ha jól aludt nappal, akkor este is, és ha nyűgös volt nappal, akkor este sem aludt túl jól.


Én nem kelteném fel. Soha nem is keltettem. Persze ha az éjjelre is hatással lett volna a sok nappali alvás, akkor biztos valamit megpróbáltam volna csinálni.

2012. márc. 20. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Most pl 2 és fél órája alszik. Szerintem fel fog ébredni kb. fél óra múlva, vagyis mondjuk fél 2-kor. Kb. 1,5 órát bír ébren lenni, tehát 3 -kor újra aludni fog, kb. 4-ig. Megint ébren van 1.5 órát, de akkor már fél 6 lenne mire újra elalszik, akkor meg már nem akarom altatni. Ha viszont 4-től nem alszik estig, annak már ordítás a vége, az túl hosszú idő. Ti hogy csináljátok?
2012. márc. 20. 13:07
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha muszáj felébreszteni, akkor ébresztem fel, amikor nem alszik túl mélyen, pl. mocorog vagy nyüszög álmában.
2012. márc. 20. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Mi fürdés előtt szundítunk egy kicsit, max 30 percet, és akkor nem ordít fürdéskor.
2012. márc. 20. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Én keltettem,mert ha nem fáradt el nappal,akkor éjjel virgonckodott.Nekünk bevált,hamar átaludta az éjszakát,most este 20-tól reggel 9-ig alszik,10 hónapos.
2012. márc. 20. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!