Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Húst hogyan pépesítitek? Nem...

Húst hogyan pépesítitek? Nem akarja elfogadni a főzeléket, ha van benne hús?

Figyelt kérdés
7,5 hós.
2012. márc. 21. 20:11
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Jah, azért szerintem, mert nem elég pépes. mert a boltiból megeszi a húsosat, csak az enyémet nem.
2012. márc. 21. 20:12
 2/14 anonim ***** válasza:

Turmixolom+babavíz bele, hogy ne legyne olyan száraz vagy húsleves leve.

Olvastam hogy azoknak a babáknak akik nem akarják megenni a húst vagy a zöldséget süssünk felfújtat, muffin formában sütsz kis szuflékat akár husisat és a főzi mellé megeszi mint valami kis kenyérkét. Mi spenóttal próbáltuk, imádta!

2012. márc. 21. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Hogyan???? :)))))))))) én ilyen még sose csináltam:))
2012. márc. 21. 20:27
 4/14 anonim ***** válasza:
és a felfújtat hogy csinálod?
2012. márc. 21. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
én nem tudom:)
2012. márc. 21. 20:28
 6/14 anonim ***** válasza:
a válaszolótól kérdeztem: D nagyon kiváncsi vagyok,remélem ma még jár erre,holnap meg is csinálnám a kisfiamnak
2012. márc. 21. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
:)))))))))))))))))) jah, csak én nem látom ki kérdezte:))))))))))))))))
2012. márc. 21. 20:38
 8/14 anonim ***** válasza:
megtaláltam a neten,de kell hozzá tojás is:/
2012. márc. 21. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Amikor minden megfőtt,akkor a főzelékkel összeturmixolom.
2012. márc. 21. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Na várhatunk itt a felfűjtas receptre:-)

Egyébként én úgy csináltam (míg megette a pépeset), hogy a megpároltam-főztem neki a zöldségeket, a húst is külön, aztán fogtam az egészet egyben beleraktam a pépesítő edénybe, és összepépesítettem, öntöttem hozzá mindig egy kis főzőlevet, hogy ne legyen száraz, és kész is volt. Próbáld így csinálni.

Én már nem tudok neki pürésíteni, mert egyáltalán nem eszi meg, azért kaptam fel a fejem erre a felfűjtas dologra, ami nagyon király, csak kell bele tojás, és én még nem adtam neki tojást, pont holnap fogom elkezdeni kóstoltatni vele. Ő már rág, nem eszi meg a pépeset semmiféleképpen, dem tejpép, sem rizspép, sem bébikaja, sem főzelék.

2012. márc. 21. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!