Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » "cumi zavar", babám egy hete...

"cumi zavar", babám egy hete nem fogadja el a cumit, mit tehetek?

Figyelt kérdés

csak szoptatok, de az elején néha kellett este a lefejt tejből pótlást adni neki, vagy ha elmentem, megetett valaki cumiból, minden gond nélkül elfogadta. Még egy hete is felolvasztottam tejet, mert kellett az aventes pohár, és odaadtam neki estére, megitta mind egy szálig. Pár napja próbálok adni neki pótlást, mert kevés tejem van estére, és marha rosszul alszik. már nem fogadja el. 3 féle cumisüveggel próbáltam, mélyhűtött, frissen fejt tejjel is, valamiért nem szeretné, sír tőle. A fejt tejből iveott 15 ml-t és utána kezdte ezt.

Aggasztó hogy mi lesz ha még kevesebb a tejem, vagy ha el kell mennem? voltatok hasonló helyzetben? mit kezdtetek?


2012. márc. 21. 20:25
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Most 3 hónapos.
2012. márc. 21. 20:33
 2/13 anonim ***** válasza:
Kanalazd neki (bár ez elég sokáig tart) vagy kis csészéből itasd meg. Hamar rájönnek, hogy kell inni.
2012. márc. 21. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Lehet ilyet ilyen kicsinek? köszi a választ.
2012. márc. 21. 20:50
 4/13 anonim ***** válasza:
Persze, lehet. Én sem adtam cumisüveget egyik gyereknek sem, hanem kis csészéből itattam őket. :)
2012. márc. 21. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Enyem is ugyanilyen. Kanalazva vagy itatva. En kerestem olyan uveget ami legjobban hasonlit az en mellemhez, na igy meg ugy ahogy iszik belole. De az aventes muanyag poharat kicsit ossze tudod nyomni ugy konyebb itatni. Enyem 5 hos szepen iszik mar pharbol.
2012. márc. 22. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy siman csak eleg neki, amit szopik?
2012. márc. 22. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Nem lehet, hogy elég, mert próbáltam úgy is, hogy először a cumit adom, amikor éhes, és utána a mellet, amin szépen bealszik....

Ma akkor megpróbálom az itatást. amúgy a D vitamint megeszi kanálból, de az csak egy kanál ugye...

Mindenkinek köszi a választ!!!

2012. márc. 22. 07:29
 8/13 anonim ***** válasza:
Hat, te tudod. Ha hizik es alszik nyugodtan, akkor en nem eroltetnem az uveget, a babak tudjak, hogy mennyi kell nekik.
2012. márc. 22. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Medela calma ,szuper .Nekem szopni nem akart az a rosszabb de ez 3 nap alatt megoldotta.Nem zavarja be hogy máshogy kell más technikával ,így nem lesz gond sem a cicizés sem a cumiztatás(ezzel)
2012. márc. 22. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
54%
Nálunk a Medela Calmától lett cumizavaros, miután 2-3x kapott belöle, nem kellett a cici. 3 hónapos volt akkor.
2012. márc. 22. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!