Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha vigyáznál a 4 hónapos...

Ha vigyáznál a 4 hónapos babámra mondjuk egy órát, és határozottan megkérnélek, hogy ne adj neki ebben az egy órában semmit (tea, cumi, paprikáskrumpli), te adnál neki mégis?

Figyelt kérdés
Mondjuk ha neked meggyőződésed, hogy a gyereknek tea az kell, de más gyerekére vigyázol aki határozottan megkér, hogy ne adj neki teát, te adnál mégis (mondjuk nyűgös a baba) mert úgyse fog kiderülni? Vagy tartanád magad anyuka kéréséhez a meggyőződésed ellenére is?

2012. márc. 14. 10:06
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Én tartanám magam. Másképp próbálnám megoldani. Egy óra alatt nem fog sem éhen sem szomjan veszni.
2012. márc. 14. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
89%
Én tiszteletben tartanám az anyuka kérését, mert ő megbízott bennem, amikor rám bízta a gyerekét, így nem élhetek vissza ezzel a bizalommal úgy, hogy szöges ellentétét csinálom annak, amire kért. Még akkor sem, ha meg vagyok győződve arról, hogy ő nem jól gondolja, akkor is az ő gyereke, joga van a saját elvei szerint nevelni. Nálunk szerencsére senki sem volt ilyen (mamák, keresztszülők, stb.), de van a környezetemben ilyen nagyszülő pl.
2012. márc. 14. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
87%

Úgy csinálnám,ahogyan az anyuka kéri!

Eszembe sem jutna beleokoskodni,vagy önhatalmúlag dönteni!

2012. márc. 14. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
87%
A kisfiam 4,5 hónapos neki sem adok teát, paprikáskrumplit meg végképp nem:) más gyerekének sem adnék ha az anyuka megkér rá, mert én is ugyanezt várnám el mástól. meg félnék nehogy akkor legyen vmi baja tőle.
2012. márc. 14. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
91%

Az anyósok, nagyik márcsak ilyenek:))))

Csakazért is. Mert ők jobban tudják.....

2012. márc. 14. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
64%
Nem adnék semmit, úgy ahogy kérik! Gratulálok az anyukának akinek gyereke 4 hónaposan paprikásprumplit eszik! Jöhet a töltöttkáposzta!
2012. márc. 14. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Ha annyira nyügös lenne a baba, felhívnám az anyukát,hogy mit csináljak.
2012. márc. 14. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
82%
Természetesen ha arra kér, ne adjak, nem adnék. Csak azt adnám neki, amit mond az anyuka. Tartanám magam a kéréséhez!
2012. márc. 14. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

A paprikáskrumplit csak úgy írtam, példaként. Behelyettesíthető almával, tejpéppel vagy akármivel.


Minden válaszolónak mennek a zöld kezek.

2012. márc. 14. 10:33
 10/14 anonim ***** válasza:
73%
Nem adnék, ha az anyuka megkér erre. Ha nyűgös, sírdogál, felhívnám, és megkérdezném, hogy adhatok e neki cumit, stb. De önhatalmúlag nem döntenék máshogy, mint az anyuka! Tiszteletben kell tartani a másik kérését, szerintem!
2012. márc. 14. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!