Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szülés után nektek is jobban...

Szülés után nektek is jobban hullott a hajatok? 3 és fél hónapja szültem kb 2 hete vettem észre hogy nagyon hullik. Ha volt valaki másnál is ilyen milyen szer vált be?

Figyelt kérdés
2012. márc. 22. 08:08
 1/8 anonim ***** válasza:
igen, és ez így normális. a fordrászom előre mondta, hogy ne ijedjek meg amikor elkezd hullani, csak gyorsabb a "hajváltás", nem csökken a mennyisége. ő sörélesztő tablettát javasolt.
2012. márc. 22. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Igen, ez sajnos általános jelenség:o( És így is marad még egy darabig, aztán fokozatosan megáll a hullás. Nagyon nem tudsz vele mit kezdeni, az hullik ki, ami a terhesség alatt nem hullott. Én a derékig érő hajamat voltam kénytelen levágatni. Most a fülem alá ér egy kicsivel, de legalább nyugodt vagyok, hogy a Kicsi szájába nem kerül belőle!!!
2012. márc. 22. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
nincs szer rá, kb 1-2 hónapig hullik a haj ez a hormonok változása miatt van. kitartás. nekem szinte már csomókban hullot.
2012. márc. 22. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Sajnos nem lehet ellene mit tenni mert hormonális. Nekem annyit mondott a fodrász, hogy talán lehet enyhíteni rajta (de ez is alkati) jó vitamin és vas ellátással (mert ezek hiánya a szervezetben súlyosbíthatják).
2012. márc. 22. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 sumergo ***** válasza:
Én újra elkezdtem szedni a terhesvitamint, ez valamelyest enyhített rajta, de szerintem ami ki akart hullani, az kihullott. Most viszont rengeteg "új" (kb. 1 cm-esek, nagyon feltűnő a hosszú hajamban) hajam van, úgyhogy ne izgulj, nem lesz kevesebb, mint terhesség előtt, igaz több se! :-)
2012. márc. 22. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Az nem baj hogy hullik elég sűrű a hajam de minden tele van vele.Az zavar nagyon ,begumizni nem tudom mert csak most növesztem.
2012. márc. 22. 09:20
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem is 3.5-4 hónapos volt a lányom amikor úgy elkezdett hullani, hogy nem mertem hajat mosni, mert mondom nem is marad hajam :) a homlokomnál két oldalon szinte kopasz is lettem. Nekem derékig érő hajam van, így csak akkor jött ki sok, amikor megmostam. Azóta 9 hónapos a lányom és annyi sok új hajam lett, pedig alapban is nagyon sok hajam van. Szóval ne aggódj nem kopaszodsz meg :)
2012. márc. 22. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
NEKEM IS RENGETEG HAJAM HULLT EL ILYENKOR. 8 HÓNAP UTÁN MAGÁTÓL VISSZANŐTT. AZÓTA FRUFRUM NŐTT AZ ÚJ HAJBÓL.
2012. márc. 22. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!