Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1 éves gyermeketek azt eszi...

1 éves gyermeketek azt eszi amit Ti, vagy még külön főztök neki?

Figyelt kérdés
2009. jún. 13. 13:17
 1/7 anonim ***** válasza:
76%

szia nálunk mind a két kislányunk már 8 hónaposan azt ette amit mi, tudom hgoy azért ilyen korán nem lett volna szabad de annyira izeltt nekik, és most már 4 és 2,5 évesek és nem bántam meg, mindent megeszenek.


a nővérem külön főzött a picinek 15 hós koráig de ő nem igen fogadaj el a családi asztalról az ételt pedig már 3 hónapja probálkozik de még mindig főzni kell neki külön mert nem eszi meg a közös ételt

2009. jún. 13. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Mi 15 hónaposok vagyunk,de vegyesen adom.

Amit ehet azt megkapja amikor fözöm,de pl. a káposztás tésztakor baba kaját adok neki inkább.

Mikor mit fözök,hisz a 6 éves és a férjem sem eheti mindig azt amit a baba is meg ehet.A fiam a tejszint imádja és a lányom viszont nem kaphat ezért inkább a baba kajában választok valami deszertet.

2009. jún. 13. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
a fiam általában eszi, amit mi, de azóta hogy nagyobb a választék, válogatosabb lett. Ha magunknak olyat fozok, ami tudom, hogy nem ízlik neki, akkor valamit osszedobok neki is, vagy esetleg uvegeset veszek elo arra az esetre.
2009. jún. 13. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
vegyes. amit ehet, azt eszi a miénkből, amit nem, akkor külön főzök neki vmi lightosat:)
2009. jún. 13. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
53%
8 hónaposan azt ette amit mi!!
2009. jún. 13. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Próbálok mindent adni a miénkből, de mivel tudom, hogy pl. a rizst, főtt krumplit nem szereti (úgy ahogy mi esszük) ezekből csak megkínálom, és előre készülök "b" variációval.
2009. jún. 13. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

11 hós,általában igen a miénkből,kivéve azokat az egyedi eseteket pl tojásos nokedli,szárazbabfőzelék,káposztás kaják stb.

Amúgy eszi a mi leveseinket,sóskát,tökfőzeléket,krumplifőzit,stb.

2009. jún. 13. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!