Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tapasztalt, segítőkész anyukák...

Tapasztalt, segítőkész anyukák tudnátok segíteni? (fogyás kérdés)

Figyelt kérdés

Lassan 11 hónapja szültem,a terhesség alatt 14kg híztam,az orvosom és a védőnőm szerint sem volt sok,sőt nem is látszódott.Miután kijöttem a kórházból 7 kg-val kevesebb voltam.Tudni kell hogy 70kg voltam mikor terhes lettem,volt rajtam már akkor kb 5 kg felesleg(175cm vagyok). Nyáron a szoptatás alatt az a 7kg visszajött,pedig nem nyomtam magamba édességet,meg löttyöket,csak folyton éhes voltam,ittam a sok teát,vizet,almalevet.Majd miután már sajnos elapadt a tejem,elkezdtem fogyókúrázni lement rólam 5 kg,15 napos diétát csinálta,mindent betartottam,jött egy stresszesebb időszak,megint többet ettem,visszajött az 5 kg.(sajnos ha stressze vagyok eszem,de csak a terhesség óta előtte nem bírtam ilyenkor enni és fogytam)

Kb 3 hónapja elkezdtem keményebben sportolni,napi 40-45 perc hasizom,popsi,csipő gyakorlatok.1 óra séta a babámmal(közbe meg kell mászni a hegyet,úgy hogy fárasztóbb sokszor,mint futni)

2kg fogytam,diétázom is,nagyon kevés kenyeret,tésztát eszem,sok gyümölcsöt,zöldséget,húst(csak csirke,pulyka,nyúl húst most),tejterméket.Napi 5ször eszem kevesebbet,vizet,teát iszom.

Nem tudom már mit csináljak,alig akarnak lemenni a kilók.

A derekam és a fenekem már szép formás,nagyon kicsi úszógumim van,de a hasam egyszerűen nem akar eltűnni,teljesen tanácstalan vagyok.Nincs valami ötletetek ami bevált? Tudnátok segíteni? Előre is köszönöm a válaszokat!


2012. márc. 22. 09:43
 1/7 anonim ***** válasza:

Rubint Réka Napi 20 perc-es tornája. Van rajta minden, 20 perc comb, has, stb. Nem kell 1 órát ugrálnod, de a hasizom tornája nagyon hatásos! Én is most kezdem, egyszer már csináltam, akkor bejött. Remélem most is be fog.

Illetve tekercselés. Vettem Yamuna Paprikás masszázsolajat, heti 2x tekercselem a hasam vele sima folpack-kal. Az olaj 1000 ft kb, és nagyon sokáig elég.

Csak nagyon keveset kell belőle használni, mert nagyon erős. De hatásos. :)

+ Dr. Kelen zsírégető géllel kenegetem a hasam reggel-este.

2012. márc. 22. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Bocsi az offért...én is így vagyok, csak a fiam 9 hós..én ma megyek vissza a nőgyógyászhoz ..mert mondta lehet hogy a hormonok miatt..valami nem stimmel.. mivel rendszertelen a mensim is..

ugyhogy ha te is így vagy egy kivizsgálás nem árt..

2012. márc. 22. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Igen pont erre a dvdre tornázom.:) nagyon szeretem :D

Igen rendszertelen a mensim 3 hónapja addig pontos volt napra,és csak 5 napig tartott,elkezdtem pattanásos is lenni.Azt hiszem én is elmegyek egy vizsgálatra,köszi a tippet,meg kipróbálom az olajat is.Köszi a válaszokat!

2012. márc. 22. 10:26
 4/7 anonim ***** válasza:

Hormonokra Agnucaston vagy Premens.

Dokibácsi nekem azt mondta, mikor voltam múltkor, hogy van egy gyógyszer, ami agyalapi mirigyre hat, és helyrerakja a hormonokat, de nem szívesen írja fel, ha nem muszáj. Biztosan meg van rá az ok... Ezek gyógynövény alapúak, helyrerakják a hormonokat.

2012. márc. 22. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszi,Premenset mér kellett szednem,16 évesen,akkor meg nagyon lefogytam,és szintén rendszertelen volt a mensim,sőt kínlódtam is vele 8napig :(
2012. márc. 22. 10:37
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Én is Rékára tornázok. Bár én már a 90 perceset csinálom, plusz Norbitól a karate fittet. Jó kis zsírégetés nincs benne ugra bugra és utána fél óra testformálás.

Ja és odafigyelek mit eszek. Nem eszek édességeket nasikat, tésztát meg fehér lisztes dolgokat. Igyekszem update szerint élni, de mivel nálunk nincsen bolt ezért én saját kútfőből próbálom a kódokat betartani. :)

2012. márc. 30. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Ja én nem szeretem az update ételeket,főleg az összetevőik miatt,nagyrészük elég káros.

De a tornájuk jó az tény.

2012. márc. 30. 18:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!