Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Két évig kondiztam, és most...

Két évig kondiztam, és most elkezdtem thai box-ra járni, de nem szeretnék kisebb izmokat pl ha leállok a gyúrással. Kisebb lesz az izomtömegem? Sorry ha hülye kérdés.18/f

Figyelt kérdés
két éve kondizok, semmiféle tömegnövelő vagy más táplálékkiegészítő nem játszott, nincs valami sok zsír a testemen és az izmaimon, de ezekből már nem szeretnék fogyni. ha muay thai-ra járok, akkor természetesen már nem lesz időm kondizni. ez meg fog látszani rajtam? kissebb lesz az izomtömegem?
2012. febr. 26. 11:43
 1/6 A kérdező kommentje:
Láttam sok thai boxost akik nagyon vékonyak voltak. innen jött az egész kérdés
2012. febr. 26. 11:45
 2/6 dirtboy ***** válasza:
attól függ mit értél el ez idő alatt,ha tényleg jó izomtömeget össze szedtél amit kétlek akkor bizony lesz izom méret csökkenés.
2012. febr. 26. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
175 centi, 75 kg, kb 37-38 as kar
2012. febr. 26. 12:23
 4/6 dirtboy ***** válasza:
akkor nem,nem lettél akkora hogy látványos leépülés legyen
2012. febr. 26. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
értem, köszi
2012. febr. 26. 12:38
 6/6 anonim ***** válasza:
én thai box mellet is gyúrok és ennek csak anyagi kérdése van nem az időtől függ.
2012. márc. 16. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!