Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi van akkor, ha üveges...

Mi van akkor, ha üveges bébiételt adok babámnak melegítés nélkül?

Figyelt kérdés
Holnap el kell mennünk ügyet intézni, és tutira nem lesz időm főzni. Üveges bébiételt ebédre adhatok melegítés nélkül? Nem gyümisre gondolok, hanem pl. paradicsomos csirkemelles krumplisat, vagy zöldséges pulykahusisat.

2012. márc. 22. 12:35
 1/6 anonim ***** válasza:

nem történik semmi:)

ez csak ízlés kérdése

az én babám finnyás így csak meleg ételeket szeret enni:)

de adhatod melegítés nélkül

szép napot:)

holnapra is:)

2012. márc. 22. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Semmi, mégis, mi lenne?
2012. márc. 22. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

ÉN is így gondoltam, csak itt olvastam egy-két hozzászólást, akik ezen problémáztak, így gondoltam megkérdezem, hátha tudnak valamit, amit én nem... :)

2012. márc. 22. 12:39
 4/6 anonim ***** válasza:
Az én kislányom pl meg sem ette, ha meleg volt a kaja. Csak szobahőmérsékleten tudtam neki adni. Ő így szerette :) (mire rájöttem!! :))) Szóval semmi baja nem lesz.
2012. márc. 22. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az enyém csak hidegen volt hajlandó megenni, ha melegítettem soha nem kérte.
2012. márc. 22. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
max. nem eszi meg, ha a meleghez van szokva, más baja nem lesz. Jól keverd fel a kaját. Én ilyenkor gyümölcsöt szoktam neki adni délben, este meg meleg vacsorát.
2012. márc. 22. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!