Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Május elején születő babának...

Május elején születő babának milyen ruciból kellene hosszú ujjú?

Figyelt kérdés

Kicsit nehéz a vásárlás, mert nem tudom, mennyire különbözik egy baba hőérzete egy felnőttétől.


Ma pl. a turiban rövid ujjú bodykat vettem, de inkább hosszú ujjú kéne ujjatlan rugival?

???


2012. márc. 22. 17:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Május elején még nagyon változó lehet az idő, szerintem minden variációval készülj, majd mielőtt jöttök haza eldöntöd melyik kell, s párod beviszi. Én június közepén szültem, meleg volt, rövid ujjú body, hosszú ujjú rugiban hoztuk haza, plussz vékony kis sapi ( meg persze vékony takaró is kéznél volt :) ) Azt mondják mindig plussz egy réteggel kell számolni.
2012. márc. 22. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 sumergo ***** válasza:
A lassan 5 hónapos lányomnak is már veszem a tavaszi-nyári ruhákat, és azt tudom neked javasolni, amit én is teszek, hogy veszek mindenből rövid és hosszú ujjút is. Így nagyon könnyű kombinálni időjárástól függően, valamint akár kicsit előbb is jöhet az a babó, és hűvösebb napok még nyáron is lehetnek.
2012. márc. 22. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

56-62 méretből hosszú ujjút vennék.

Pár rövid ujjú 62-est.

68-as méretből sok trikósat és rövid ujjút.

Az ujjatlan rugi az nagyon jó!!!

2012. márc. 22. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Lemaradt, hogy nekem a májusi eleji kisfiamnak még vékony pamut kabát is meg plüss nadrág is kellett. Sokat volt melegítőben. Sőt még hősugárzóval fűtöttem a szobát, hogy kellemes meleg legyen. Elég hűvös tavasz volt.

Az én fiam 23-24 fokot szerette eleinte.

2012. márc. 22. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!