Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hosszú vékony 3 hós babának...

Hosszú vékony 3 hós babának milyen pelust javasoltok? A huggisból még a pisi is kimegy a pampersből csak a kaki. de mindig?

Figyelt kérdés
2010. szept. 15. 14:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Hány kilós a babád? Mi is 3hósak vagyunk. Próbáld ki a tesco-s pelust, nekünk az jó volt.
2010. szept. 15. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Bocs, de nem a pelenkában van a hiba, hanem a technikában ezesetben...

Mindig meglepve olvasom, hogy kinek melyik pelusból mi folyik ki. Nekem a 3 gyerekből a legnehezebb 2,7 kg-al született, semilyen pelenkával nem volt sose gondom... Pedig sima Tesco-sat használok általában, de ha másmilyet hoznak ajándékba, akkor azt használom, azzal sincs gond.

2010. szept. 15. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Próbáld ki a Rossmannos babydream pelust. Lehet 2 darabosat is kapni.
2010. szept. 15. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is pampers használtam, az én kislányom is vékonyka derékban. A 2 már kicsi volt, a 3 mindig lecsúszott, akárhogy csatoltam be. Kaptunk ajándékba Libero-t, na ez tökéletes, nem csúszik le, nekem még eddig egyszer ment ki a pisi, de csak szerintem azért, mert egy reggel evés után rögtön elaludt a bébim és nem cseréltem pelust, így kb. 12 órát volt benne.
2010. szept. 15. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat, 6,3 kg és 65 cm és alul a combnál jön ki, akárhogy húzom a pelust a combnál túl lazák...
2010. szept. 16. 08:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!