Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen fektethető gyerekülést...

Milyen fektethető gyerekülést vegyek hosszu utra 5 hos, de még ülni nem tudó babának? A baba nagy. Már most több mint 9kg. ezért van szükség az autósülésre.

Figyelt kérdés
2010. jan. 10. 00:03
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Ugyanebben a cipőben járunk mi is. 6 hós a kisfiam és 9 kg.

Utánakérdeztem a Brendonban a héten.... Nekünk van olyan mózesünk ami beköthető a kocsiba, ill. eddig a hordozóban vittem. Na ezt most kinőtte, vagyis a téli overállal már nehezen fér el benne.


Sajnos fektethető gyerekülés nincs. A normál gyerekülést (ami csak menetirány szerint beköthető) pedig csak akkor lehet használni ha már magától ül! (szakember válasza a Brendonban. De logikusan gondolkoztam én is és hát ez igaz.


Létezik olyan gyerekülés amit a menetiránynak háttal is be lehet kötni ill. a menetirány szerint is. Ez kell nektek és nekünk is most. Ez 0-18 kg-ig használható. Tehát ha már majd tud ülni, akkor bekötöd rendesen, addig meg háttal. Ennek a fajtának is dönthető a háta, de persze nem teljesen. Az oldalszélessége szabályozható, kivehető belőle a szűkítőbetét.


Személyesen is megnéztem! :)


itt egy link: [link]


Remélem segítettem.

2010. jan. 10. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Előző vagyok:


Utánanéztem ennek a dönthető gyerekülésnek jobban... és hát a Brendonban sem tájékozottak eléggé az eladók.

Találtam olyan 0-18 kg-ig található ülést ami "elvileg" teljesen dönthető. Jane. Ez egy elég jó márka.


Itt a linkje is: (van üzletük a 3.-kerületben Bp-en)


[link]


Meg fogom nézni személyesen ez is.


üdv.

2010. jan. 10. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

szia.

köszi szépen az informáciokat!!! nagyon kedves vagy! :)

2010. jan. 10. 22:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!