Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek normális, hogy a...

Szerintetek normális, hogy a védőnő állandóan kibeszél a sógornőmmel?

Figyelt kérdés
Már többször hallottam a sógornőm szájából, hogy a védőnő rólam beszél vele.Volt már elég kellemetlen sztori is, amikor nem adtam neki elég pénzt, akkor megkérdezte tőle, hogy állunk anyagilag. Egyébként jól állunk, csak nagy pénz volt nálunk és annyit nem akartam adni, bár ezek után már semmit nem adok neki, de én nem érzem normálisnak, hogy a védőnő, aki egyébként kétszer volt kint nálam, mégis rólam pletykál.

2012. márc. 22. 19:03
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Főleg, hogy őt is köti a titoktartás. Mindenképp beszélj vele, de egyszerűbb ha másikat kérsz!
2012. márc. 22. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 nittababy ***** válasza:
100%
így van a védőnőt köti titoktartás ő ezt nem teheti meg az más tészta hogy mégis megteszi szerintem is menj át egy másikhoz!!
2012. márc. 22. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm, elvileg mindig egy másikkal beszélek, ha valamiről kérdésem van, de mindig odapofátlankodik.
2012. márc. 22. 19:19
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
miért adsz a védőnőnek pénzt?
2012. márc. 22. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Mindig odapofátlankodik..hát szólj rá, főleg ha zavar.
2012. márc. 22. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Pénzt azért adtam, mert a sógornőm szerint illik adni, azóta mindenki mondja, hogy nem szokás na mindegy. Azért nem vagyok olyan bátor, hogy elzavarjam.
2012. márc. 22. 19:47
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

talán elfelezi a sógornőddel a pénzt??? Meg vagy te huzatva. NEM kell a védőnőnek pénzt adni, ez a dolga, hogy téged megnéz vagy te mész hozzá, kap érte fizetést.

Ha meg kibeszél, mondd, hogy panaszt teszel ellene, köti a titoktartás!!! Nagyon durva, amiket leírsz!!!

2012. márc. 22. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Pedig légy bátor. Itt nem te vagy az akinek szégyellnie kéne magát, hanem a sógornődnek és leginkább a védőnődnek.
2012. márc. 22. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Hát igen, kiakadtam a sógornőmön is, mert én fordított esetben kiálltam volna mellette.
2012. márc. 22. 20:14
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Pénzt a védőnőnek? még a gyerekorvosnak sem adok, max. ha házhoz hívom.

Én biztos szólnék a vezetőnek, hogy mi a helyzet. Ha meg van másik védőnő, vele egyeztess, és ha oda megy ez a bunkó, szépen mond neki, hogy ne haragudjon, de nem hozzá mentél. A sógornőd meg egy görény, én neki is megmondanám a magamét.

2012. márc. 22. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!