Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tejmentes diétát enyhíthetem,...

Tejmentes diétát enyhíthetem, de hogyan kell?

Figyelt kérdés

Anyatejes babám bizonyítottan tejallergiás.

Ezért nekem kellett 0 diétát tartanom.

A kezelő orvos azt mondta, hogy egy hónap után enyhíthetek a diétám, de azt nem mondta, hogy hogyan.

(eddig még leveskockák és kenyeret sem ehettem, mert tartalmaz(hat) tejszármazékot)


Telefonon elérni lehetetlen küldetés.

(Dr. Veres az 1. gyerekklinikán)


Tapasztalt Anyukák, segítsetek!

Köszönöm!


2012. márc. 23. 08:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ami nyomokban tartalmazhat, abból minimális mennyiséget fogyaszthatsz. De ezt tényleg orvosnak kellene megmondani, én csak így gondolom.
2012. márc. 23. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem a Veres Gábor azt mondta (igaz magánrendelésén), hogy amik csak nyomokban tartalmaznak tejfehérjét (májkrém pl), azt lehet enni, mert az a mennyiség nem megy át a tejbe. Bocsi, ha nem kérdésedre válaszolok, de fura, hogy ugyanaz az orvos és nekem mást mondott.
2012. márc. 23. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. Azt megkérdezhetem, mennyi idős a babád? És hogyan bizonyították a tejallergiát? Mi volt a tünetetek? (Elnézést, hogy megint nem válaszolok, de mi is Veres-páciens vagyunk, ezért hasznosnak gondoltam infót cserélni). Az én babám 3 hónapos, súlyleállással kerültünk a Vereshez, tejallergia-gyanú van csak, bár Veres szerint nincs allergia. De n agyon nem indokolta meg. Ezért érdekel, nálatok mi volt. Köszi, ha írsz!
2012. márc. 23. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Szia!


Kisfiam 4 és fél hónapos.

Azért mentünk hozzá,mert véres széklete volt többször is a babámnak.


Amikor 2 hét tejmentes diétát tartottam akkor Ő tünetmentes volt.

Ez mellett szépen hízott, neki a tünetek alapján diagnosztizálta a tejallergiát(arcán kis piros foltok és a véres széklet)


Mivel csak szopik, mást nem kap ezért nekem kell diétázni.

2012. márc. 23. 15:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!