Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen a huggies pelenka?...

Milyen a huggies pelenka? Véleményeket kérek róla!

Figyelt kérdés
Még nem használtunk Huggiest, de most akciós és gondolkozom rajta hogy kipróbáljuk-e? Segítsetek!

2012. márc. 23. 14:37
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%
nálunk már a második gyerek szokik le éppen a pelusról, végig mindkettőnél Huggiest vettünk, nem volt vele problémánk. Ízlések és pofonok. Amit már régóta szorgalmazok, hogy kéne egy olyan csomag, amiben 5-6 gyártótól van 2-3 db pelus, akkor ki lehetne próbálni és mindenki a számára megfelelő mellett dönthetne. Nem kéne vagyonokat költeni valamire, ami esetleg az én gyerekem popsijának nem jó.
2012. márc. 23. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:

A kék csomagos nekünk bejött, éjjelre és nappalra is. A pirosból kifolyt mindenhol minden.

Én nem értek egyet az első hsz-szel, hogy az anyukák válogatósak, mert inkább ez a gyerektől függ. Pl popsi kipirosodás, van olyan pelenka ami a csonbát szorítja, de a hasnál nagy stb stb. Ez inkább gyerek érzékenységtől és testalkattól függ.

Ha a piros az akciós ne próbáld ki, viszont ha a kék akkor kipróbálhatod, de csak egy csomaggal vegyél kipróbálásnak.

2012. márc. 23. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
A Premiumot most próbáltuk ki, mint akciósat. Hát nekem óriási csalódás! Először is kiütéses lett tőle a fiam. Eddig a Pampersszel nem volt ilyen gondunk. Sokkal keményebb, vastagabb az anyaga, törik a gyerek combján valahogy. Nem szeretem egyáltalán. Arra késztet, hogy bilizzünk minél hamarabb, hogy elhagyhassuk ezt a pelust.
2012. márc. 23. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Nekünk bevált. Kb. novemberig pamperst használtunk, mindig átázott, ezzel még nem volt ilyen gond.
2012. márc. 23. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

Az Active Baby pampers nagyon jo, nem ázik át, nem folyik ki. Ejszakát is kibírja.

A tesomék probálták a Huggiest és azt mondták, hogy minden kifolyt mellette, ugyhogy mi nem is probálkoztunk.

2012. márc. 23. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

Mi is a Premiumot használjuk és nagyon bevált. Előtte mi is sokat kipróbáltunk, még a Pampers Active Baby és Premium volt jó, de mióta ezt kipróbáltuk, csak ezt használjuk. Ráadásul a Tescoban elég sűrűn akciós.

Nekünk például a Libero volt hatalmas csalódás. Minden kifolyt belőle, vastag, az inkább vastosabb combú babáknak jó szerintem.

2012. márc. 23. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Én is azt használom, bár a nagyon kis méretet, eddig meg vagyok vele elégedve és a törlőkendővel is! :)
2012. márc. 23. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Nekünk se vált be.
2012. márc. 23. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Velünk együtt négyen próbáltuk ki a Huggiest az ismerőseim közül, és egyikünknek sem vált be. Olyan volt, mintha már rögtön az első pisit sem itta volna be, és rögtön folyt is ki.
2012. márc. 23. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

A huggies nálunk sem vált be, pedig nem iszik sokat a fiam, de az éjszakát soha nem bírta ki. Nappal nem volt gond. A törlőkendő, ami nemrég akciós volt a tescoban valami borzalom, alig bírom kiszedni a csomagból, hogy ne szakadjon szanaszét.

Ezen kívül minden más márkájú pelenka jó volt.

2012. márc. 23. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!