Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy tudnék kimozdulni a két...

Hogy tudnék kimozdulni a két kicsivel? (többi lent)

Figyelt kérdés

A nagy másfél éves, a kicsi 1 hónapos. Lassan megőrülök attól, hogy csak felváltva tudjuk őket kivinni, míg vki (általában az apjuk vagy én) vigyáz a másikra.

Tesóbabakocsi nincs és nem is lesz, mert nem tudnánk használni sajnos több okból sem. Nincs se lift se tároló a házban, és nem bírom 2 emelet cipelni. Tesófellépőn nem marad meg a nagy, sétánál hamar fárad és kb irányíthatatlan. A kicsi meg még úgy tudom túl kicsi kendőhöz is, kenguruhoz is.

Tudtok vmi ötletet esetleg, lassan úgy érzem, hogy meg fogok bolondulni :(. A nagyobb halálra unja magát a lakásban, és állandóan rosszalkodik. A kicsi éjjeli etetései miatt meg már amúgy is egyre fáradtabb és türelmetlenebb vagyok, nekem is jót tenne egy kis levegő, de így egyszerűen nem merek elindulni sehova. Várom a tippeket.


2012. márc. 23. 15:24
 1/8 anonim ***** válasza:
Motorozni szeret a nagyobb gyerkőc? Nálunk sem jött be a testvérfellépő, viszont a babakocsi mellett nagyon szívesen jön motorral. Lehet, hogy most kinevettek, de az elrohanást én úgy oldottam meg, hogy a motorra kötöttem egy futópórázt. Így bármikor meg tudom állítani. :-)
2012. márc. 23. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Bocsi,off leszek...


A másodiktól szeretném kérdezni,hogy milyen az a futópóráz?

Lehet nálunk is elkelne egy ilyen.... :(

2012. márc. 23. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

a 2.vagyok....... :)

Jóóó...az elsőtől kérdezem... :D

2012. márc. 23. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ha olyan kengurutok van, ami tartja a pici fejét, abban ki tudod vinni. Nekünk 0+ -os kengurunk volt, 1 hónapos korában már beletettük, mert hasfájós volt, és úgy mászkáltunk vele.

Szerintem hordozókendőbe is mehet már, ha úgy kötöd, hogy a fejét tartsa!

2012. márc. 23. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyaltalan nem kicsi a kendohoz, megfelelo kotessel siman beleteheted mar. En ahogy hazajottunk bele is tettem a lanyom. O most harom honapos, a fiam ket eves. Ha sietunk, akkor a nagyot babakocsival viszem, ha nem, akkor gyalog jon. :-)nagyon, enyelmes. :-)
2012. márc. 23. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
a nagyot tolhatnád tolókaros triciklin, a kicsi lehet már kendőben, én 1 hósan kezdtem kendőzni. nem kell sokat sétálni, lemegy, és bogarásztok a közelben.
2012. márc. 23. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Kicsi kendőbe, újszülöttet is lehet hordozni szövött kendőben kenguru- kötésben(ld.: link), sőt ez a lehető legjobb neki:) vagy elöl zsebes keresztezett kötésben, (vagy jól megkötött rugalmas kendőben), a nagy a babakocsiban:).

http://www.youtube.com/watch?v=rfuoWaK9I7Q

2012. márc. 23. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Első vagyok. Még a kis tacskómtól maradt meg a futópóráz. Az a fajta amiből hosszan kijön a zsinór, és egy gomb nyomásával tudod szabályozni meddig menjen. Én akkor találtam ki mikor a kisfiam gondolt egyet és elviharzott mellőlem, én meg azt sem tudtam, hogy rohanjak nehogy jöjjön egy autó. Szerencsére családiházas környéken lakunk, így viszonyleg kicsi a forgalom, és az autósok is figyelmek, de azért nem volt kellemes.

Így, mi mindig úgy megyünk, hogy a motorra felcsatoljuk a pórázt, és szépen sétálunk. Amióta így megyünk, már más anyukák is átvették a technikát! :-)))

2012. márc. 23. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!