Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Gyerekem 2 éves lesz, mindenké...

Gyerekem 2 éves lesz, mindenképpen dolgoznom kellene, de nem tudok hova visszamenni, keresni kellene újat, de addig míg nincs nem veszik fel a bölcsibe, de addig úgysem kapok munkát, míg nem tudom hova rakni a gyereket. Hogy legyen így?

Figyelt kérdés
Olyan kilátástalan!Nagyon szükségünk lenne a pénzre.
2012. márc. 24. 09:32
 1/3 anonim ***** válasza:
én úgy tudom ez úgy működik hogy fel kell(ene) venniük a bölcsibe és van 1 hónapod h felmutass egy munkáltatóit! nekünk ezt mondták!
2012. márc. 24. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekünk már a bölcsibe való jelentkezéskor is kellett vinni a munkáltató szándéknyilatkozatát, hogy alkalmazni fog x dátumtól, anélkül fel sem vették volna a gyereket. De a "valódi" munkáltatóit, ill. a gyed lemondó nyilatkozatot csak azután kellett vinni, amikor már tényleg el is kezdtük a bölcsit. (Kezdés után max. 2 hónapon belül), én a beszoktatás alatt pl. szabadságon voltam.


Szóval ez így tényleg nehéz. Állásinterjúkra kéne előbb menned, az csak 1-2 óra, addig tud valaki vigyázni a gyerekedre? (Nagyi, sógornő, egyéb rokon, ismerős?) Ha találsz munkát, általában nem azt várják el, hogy másnaptól állj munkába, hiszen ha dolgoznál valahol, akkor ott meg felmondási idő lenne, szóval biztosan meg tudsz állapodni az optimális kezdésben, de előbb munkát kéne találnod.

2012. márc. 24. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.Igen egy-két órára meg tudnám oldani,de mégis félek,hogy mi van ha felvennének,de hamar kellene kezdeni.Nehéz ügy...
2012. márc. 24. 13:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!