Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi idős korban múlt el a...

Gabszem kérdése:

Mennyi idős korban múlt el a hasfájása a babátoknak?

Figyelt kérdés
2012. márc. 24. 22:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Háromhós koráig éjjel-nappal másfél óránként szopott óramű pontossággal (korababa volt, örültem, hogy szopik és és igény szerint szoptattam). Aztán egyik napról a másikra hirtelen átállt a háromóránkénti szopikra, és ezzel egyidőben a hasfájás is rettentő sokat javult, de egészen kb 5 hós koráig volt esténként egy jó egy-másfél órás szenvedés a hasa miatt.

Nekünk amúgy semmi gyógyszertári lónyál nem segített, egyedül a melegítőpárna enyhítette valamelyest a kínjait.

2012. márc. 24. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
2 hósan múlt el neki.
2012. márc. 24. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
3 hónapos kora után talán 1 héttel.
2012. márc. 24. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
4-5 Honap kozott valahol. Mar alig vartam. Semmi nem hasznalt. Minden letezo szert kiprobaltam. Órákat ringattam naponta. Szelcsoveztem is. Nagyon nehez idoszak volt. Ehhez kepest a fogzas semmiseg.
2012. márc. 25. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

LÁnyom 3,5 hós volt, mikor elmúlt neki. De hozzátáplálni csak 5,5 hósan tudtam, mert addig attól visszatért. Addig csak anyatejes volt.

Az ikreknek nem volt olyan durva hasfájásuk, de nekik is akadt kb 4 hós korukig.

2012. márc. 25. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
3 hónapos kora előtt kb. egy héttel!
2012. márc. 25. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
1 hetes volt amikor elkezdett fájni a hasa,2 hétig tartott!
2012. márc. 25. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
1 hetes volt mikor kezdődött a hasfájás, 8 hetes koráig tartott. Rémálom volt, képes volt szegénykém 8 órán át sírni. Mindent megpróbáltunk, de semmi sem volt jó rá. :(
2012. márc. 25. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nálunk egy hetes korában kezdõdött és kb a tizedik hétre múlt el, próbáltunk Infacolt és Sab simplexet, lehet, hogy ezek segítettek. Az elsõ 3-4 hét volt a legrosszabb, utána fokozatosan enyhült.
2012. márc. 25. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
4 hónapos a lányom, de még mindig tart... Borzalom!!!
2012. márc. 26. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!