Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák! Volt valaha rossz...

Anyukák! Volt valaha rossz álmotok a babátokkal, ami mély nyomott hagyott bennetek és nehezen tudtátok magatokat túltenni rajta?

Figyelt kérdés

Ha igen mi volt az és hogy léptetek rajta túl?

Hogyan emésztettétek meg?


2012. márc. 25. 13:26
 1/7 anonim ***** válasza:

Igen. Kb 3hónapos volt a picim. Azt álmodtam, hogy ébren vagyok, babám a sarokban sír, oda akarok menni hozzá, de akkor hirtelen rám néz, eltorzul az arca és mint az ördögűzőben elkezd üvölteni és forgatja és rázza a fejét.

Itt felébredtem, babám ott szuszogott mellettem. Már nem tudtam visszaaludni. Kb 3-4napig rányomta a hangulatomra a bélyegét, de elmeséltem férjemnek, sokat voltunk levegőn, elterelte a figyelmem és így elvesztette a jelentőségét az álom.

2012. márc. 25. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én az elején sokáig álmodtam, hogy megyek, ott a kezemben a babám és egyszer csak odanézek és már nincs ott, csak a kezem van tartóan üresen. Én meg üvöltve rohangálok, hogy hol a gyerekem!! Aztán olyan is volt, hogy odaadtam valaki rokonnak, hogy vigyázzon rá, mire visszamentem érte, már nem volt ott, mert azt hitték, nálam van. Akkor is borzalmas pánik. Legutóbb azt álmodtam, hogy mentünk le a lépcsőn, kicsúszott a kis keze a kezemből és leesett a lépcsőfokok között. Rohantam le irtózatos gyomorgörccsel, sírva és csak az járt a fejemben, ha valami történt vele, én is megölöm magam. Mire leértem és megláttam volna, felébredtem. Húúú, nagyon rossz volt, sírva meséltem a férjemnek. Ez kb 5napja volt, most már kezdem felejteni. Nem gondolok rá és megfogadom, hogy még jobban vigyázok rá (bár már így is túlparás vagyok magamban, de azért neki nem mutatom, hadd bontakozzon ki)
2012. márc. 25. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Amikor az elsőm megszületett akkoriban volt, hogy egy apuka álmában ráfeküdt a babára és meghalt (együtt aludtak).

Sokszor álmodtam azt, hogy ráfeküdtem, pedig mindig ülve szoptattam a másik szobában, tehát esély sem volt rá. volt, hogy felriadtam emiatt és szóltam még a férjemnek is.

Azóta is indig ülve szoptatok a másik szobában. 3 gyerekem van.

2012. márc. 25. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Egyszer azt álmodtam, hogy belefulladt a kádba, méghozzá anyukám fojtotta bele a szemem láttára. Aztán én is álmodtam hasonlót, mint az egyik válaszoló, hogy elveszett, félreértés miatt, mert mindenki azt hitte a másiknál van. Ez nagyon nyomasztó volt.
2012. márc. 25. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Olyan senkinek nem volt még,hogy ti ártottatok a babátoknak álmotokba valamilyen formába?
2012. márc. 25. 16:25
 6/7 anonim ***** válasza:
Én rövid időn belül álmodtam azt nemrég, hogy meghalt a babám.Az egyik álomban nme tudtam miért halt meg, de a fájdalmat sírást stb.nagyon intenziven éreztem álmomban.A mostaniban pedig tudtam miért halt meg, nem tudtak már segíteni rajta,pecről-percre minden megálmodtam,aztán jött megint az elviselhetetlen fájdalom,űr és emlékszem, hogy megőrültem és nem tudtam tovább létezni.Nagyon-nagyon durva volt, és fogalmam sincs miért álmodok ilyesmiket csak azzal nyugtatom magam, ha valaki megálmodja valakinek a halálát annak szép hosszú élete lesz,legalább is a népi mondás szerint.Lehet, hogy az is benne van a pakliban, hogy nemrég korházba kerültem vele,bent voltunk 5 napig, de nagyon stramm ,erős volt és szépen meggyógyult, de az az 5 nap rettenetes volt.Az álmaimat amugy nem tudom megemészetni.
2012. márc. 25. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

terhesen volt visszatérő álmom, h tartom a babámat a kezemben és mire újra ránézek már csak egy játékbaba.


miután megszületett volt olyan álmom, h elvették tőlem és bántani akarták, de tiszta erőmből az ismeretlennek rohantam... arra keltem fel hogy sírok.

Úgy emésztettem meg, hogy felvettem a babám és megöleltem, éreztem, hogy minden rendben.. de szörnyű az ilyesféle álom.

2012. márc. 25. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!