Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen dolgon sírtátok el...

Milyen dolgon sírtátok el magatokat a babátokkal kapcsolatban? Jó, vagy rossz élmény miatt?

Figyelt kérdés
Lánykám 9 hónapos.3 hósan fordult hasról-hátra először, ez volt az első "mérföldkő" a mozgásában.Na én akkor!:)8 hósan leesett az ágyról, akkor fél napig bőgtem:(,olyan lelkiismeret-furdalásom volt.
2010. máj. 16. 17:09
 1/10 anonim ***** válasza:
Lányom 4hósan átfordult, akkor kikaptam a kiságyból, össze-vissaz puszilgattam és sirtam. Olyan büszke voltam rá. Néha esténként mikor etetem és "simogatja" a kezem és elalszik. Néha megkönnyezem. Olyan édes!
2010. máj. 16. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Az én kislányom is esett már le ágyról,sírtam én is nagyon.

Jó dolgokon pedig többször is el szoktam érzékenyülni pl.mikor először puszit kaptam a lányomtól vagy mikor játszunk együtt és egyszer csak hozzámbújik.

2010. máj. 16. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Öröm könnyeim sűrűn vannak,mikor látom,hogy ügyeskedik,mikor meghatodom.Sirtam már egy kis baleset miatt is.

Legutobb akkor könnyeztünk apával mikor 14hónapos lányunk elkezdett énekelni.Ezt olyan átéléssel tette,nagyon édes volt.

2010. máj. 16. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Rossz dolog amikor szurit kapott.Meg a doki no is kinevetett, hogy kicsordult a konnyem :(

Az elso mosolynal zokogtam, hogy milyen gyonyoru.

2010. máj. 16. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Mikor 2 hónaposan könnycsatorna átmosáson voltunk, a háta mögött ültem és hallottam, hogy mennyire sír.

Amikor először kezdett el gagyarászni. Amikor nem hagyott aludni éjjel és hajnalban durcásan magyaráztam neki, hogy néha nekem is aludni kell, erre rám mosolygott.

2010. máj. 16. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Ja azt elfelejtettem, amikor a fülbevalót rakták be a fülecskéjébe, iszonyatosan zokogott, én meg kint bőgtem a folyosón.
2010. máj. 16. 21:33
 7/10 anonim ***** válasza:
Először mikor átfordult a szemünk előtt oda vissza,majd elkezdettt mászni,mikor elvitték a kezemből a műtőbe,mikor kihozták...
2010. máj. 16. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
remélem,h a rossz élmény igencsak elkerül továbbra is minket!jó élmény viszont volt dögivel:mikor felismerte azt a zenét 1hónaposan amit sokat játszottam neki,mikor még pocaklakó volt!menyugodott töle és én totál zokogtam!könnyeztem mikor elöször megfordult vagy mikor "ráharapott"az ujjamra a kisfogkezdeménnyel és most legutóbb mikor magától felült!van,h csak szimplán elérzékenyülök ahogy ránézek,mert annyira szeretem és büszke vagyok rá......
2010. máj. 16. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én utoljára akkor sírtam el magam, mikor mászás közben kicsúszott a kis keze maga alól és lefejelte a parkettát. Kicsit ráharapott a szájára, és kivérzett, a rongyija meg véres lett, és ettől elsírtam magam. De én is úgy vagyok, hogy ha olyan napom van, csak ránézek és teljesen elérzékenyülök.
2010. máj. 17. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

az első szurinál együtt pityeregtünk. a dokinéni vigasztalt:)

és amikor apával összebújva alszanak, én meg az ágy szélén bőgök mint valami romantikus regényhős...hát mégis életem két legfontosabb pasija!!!

2010. máj. 17. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!