Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » S. O. S! A Westendben működő...

S. O. S! A Westendben működő másik piercingszalonról kinek milyen tapasztalata van? (többi infó lent)

Figyelt kérdés
Szeretnék a bal fülemen mégegy lyukat csináltatni, az első fölé, illetve ugyanezt a jobba is. SZÚRATNI szeretném, nem lövetni, mert patkót szeretnék belerakatni. A Westend Tattoo-ban már sajnos nem megyek, anno elszúrták teljesen az industrialom, az ajakpiercingemet, és megfogadtam, hogy hozzájuk soha többet. Szóval ha jól tudom a másiknak Fetish(?) a neve. Kinek mik a tapasztalatai? Előre is köszönöm.
2011. ápr. 29. 21:09
 1/1 anonim ***** válasza:

Bocs ez nem válasz.. Elszúrták??? :OO Na szép! Szerintem olyan helyre menj ahol el tudod mesélni mi történt veled és ha látod hogy megértik és megnyugtatnak, biztos nem lesz bajod! Ez legyen az első számú célpontod, egyáltalán nem szégyen megértést kérni, hisz ezeket a dolgokat nem szabad elhanyagolni! Nem mind1 hogy milyen a fogadtatás egy tetkós szalonban!

19/L

2011. ápr. 30. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!