Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A fogzás miatt lehet egy...

A fogzás miatt lehet egy 10hónapos napokig nyűgös, sírós étvágytalan, és hőemelkedéses?

Figyelt kérdés
2012. márc. 26. 11:48
 1/6 anonim ***** válasza:
Tipikus tünetek. :)
2012. márc. 26. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

és meddig tart még? mert kezdek teljesen kimerülni..!

és mi vállt be nektek?

2012. márc. 26. 11:53
 3/6 DannyZuko ***** válasza:
lehet bizony... pár álmatlan éjszaka lehet miatta. van valami gél, amit ha rákensz a kis ínyére, akkor fájdalmat csillapít és gyulladást csökkent, de sajna nem emléxem már a nevére. kérdezd meg a gyerkdokid. tuti tudja. azt hiszem van homeopátiásban is.
2012. márc. 26. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

dologél

viburcol kúp

kevés fájdalomcsillapító

neked meg sedative pc és kitartás :D

2012. márc. 26. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

1. vagyok.

Nálunk dentinox vált be enyhébb esetekben. (hátránya, hogy csak rövid ideig hat és naponta 3x szabad csak használni)

Ha nagyon durva a helyzet, akkor én germicid kúpot "szoktam" adni neki. Most van kint 8 foga és 4-et egyszerre növeszt, eddig talán összesen 2-3szor adtam neki kúpot.


Türelem, türelem és empátia. Szegényke nem azért kezelhetetlen, hogy idegesítsen, hanem mert fáj neki. Ezt próbáld tudatosítani magadban, és akkor könnyebb nyugodtnak maradni. Ha nagyon szenved, akkor adj neki fájdalomcsillapítót, hideg rágókát, kiflicsücsköt, bármit, ami beválik.

Eddig egyébként nálunk 1 fognál a maximum szenvedés 2 hét volt, az átlag 3-4 nap.

2012. márc. 26. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a tanácsokat! remélem hamarossan jobb lesz,mert már tényleg nehéz,hogy napok óta ennyire nyűgös..
2012. márc. 26. 19:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!