Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit tegyek? Párom keresztanyja...

Mit tegyek? Párom keresztanyja küldött a 2 éves kisfiunknak játékokat olyanokat amiket én is szerettem volna neki megvenni de sajnos még nem tudtam megtenni (anyagiak miatt).

Figyelt kérdés
Anyósom ezeket nem adja oda a kisfiamnak csak ha odamegy de igazából kb havonta 1x jutunk el így nem is tud játszani vele.Nem értem ha azokat a fiamnak küldik miért nem hajlandó odaadni?
2012. márc. 26. 15:22
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
58%

Hát azért, ha odamennek, legyen mivel játszani, nem akar venni másikat.

Anyukám is elrakta az én gyermekjátékaimat, és nem adja oda. Ha megyünk a gyerekekkel, akkor ott játszhatnak velük. Pedig mi is vagy havonta járunk, nem sűrűn.

2012. márc. 26. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
de van ott egy halom játék és akitől kaptuk annak azt mondta hogy ideadta nekünk és elvittük. ezek után hogy köszönjem meg
2012. márc. 26. 15:25
 3/25 anonim ***** válasza:
100%
mivel anyósod ezért apa szépen fogja meg és hozza haza :) ennyi, nem kell túlkomplikálni :)
2012. márc. 26. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%
Felezzétek el a játékokat, és havonta cseréljétek ki. Így a kisfiad sem unja meg, és ebbe a megoldásba talán anyósod is belemegy veszekedés nélkül.
2012. márc. 26. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%

Mert anyós nem azt nézi, hogy a gyereknek jó legyen, hanem azzal akarja magához édesgetni a kicsit, hogy "a mamánál jó játékok vannak ám".


Én sem értek ezzel egyet. Ha a férjed keresztanyja a gyereknek küldte a játékokat, akkor nem értem, anyós mi jogon tartja magánál őket. Én egyszerűen összepakolnám őket amikor jövünk haza anyóstól. Ha kérdezi, hogy miért pakolom össze, azt mondanám: "Miért? Tibikének küldte a Jucika." Esetleg viccesen hozzátenném: "Vagy a Mama akar velük játszani?"


De tényleg nem bántón. Anyós nem akar venni a gyereknek, hanem azt adja ő, amit valaki más adott a kicsinek. Bunkó dolog, kimondom szó szerint.

2012. márc. 26. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%

Első, azért ez más szitu! A gyerekkori játékaim nekem is anyukáméknál vannak, és a fiam ott játszik velük, de amit VALAKI MÁS VESZ a gyereknek, ahhoz anyósnak SEMMI KÖZE.

Én hazahoznám őket.

2012. márc. 26. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%
hazahozni, anyós csak a postás volt, nem tőle és nem neki van az a játék, vigyél helyette mást legközelebb, amikor mentek és majd AZZAL játszik ott
2012. márc. 26. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
Lehet azt hiszi ha vannak ott olyan játékok otthagyom a fiam!! Egyszerűen kikészít a butaságokkal most szombaton láttam is azokat a játékokat de sajnos számomra olyan dolog derült ki(Anyós tiszta részeg volt)amit én még sosem láttam 13 év alatt csak gyanítottam hogy ezek után az az igazság hogy nem akarom oda vinni a kisfiamat.LEHET INKÁBB BENYELEM A JÁTÉKOKAT
2012. márc. 26. 15:36
 9/25 anonim ***** válasza:

De még mindig nem értem, mit agyalsz :)


Szerintem nem is a kérdésed volt a valódi ok, hanem csak ki akartad magadból beszélni anyósodat.


Legközelebb ha ott vagytok, fogod, beteszed egy táskába és elhozod. Ne bonyolítsd.

2012. márc. 26. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:

Egyszerűen nem akarom a páromat se bántani mert ő ezt a helyzetet nagyon szégyenli.Nem akarom hogy a fiam ittas emberek közelében legyenek vagy csak lássa őket.

Kikészülök ebben a helyzetben.Én normális szülőkkel nőttem fel és a gyerekemnek is ezt szánom ,de nem tilthatom el tőlük(anyós azt mondta hogy az altatótól volt kába,de kérdezem én a pálinkaszag is attól van):D:D

2012. márc. 26. 15:39
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!