Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Úgy néz ki 4 hós babámnak...

Úgy néz ki 4 hós babámnak könnycsatorna elzáródása van! Igaz, hogy kinőheti? Van olyan, aki használt homeopátiás szert és segített? Szeretném elkerülni az átmosást!

Figyelt kérdés
2012. márc. 26. 17:14
 1/10 anonim ***** válasza:
Ne reménykedj. Az én kislányomnál is mindent megpróbáltunk, de a vége az lett, hogy át kellett mosni. Nem riogatlak, de azt a pár percet nem kívánom senkinek....
2012. márc. 26. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Én nem vittem el, nem voltam hajlandó. Kinőtte. Addig meg gyakran mostam a szemét.

Kamillával óvatosan mert kiszárítja az arcát és gondolkodhatsz mitől vörös a fél arca a gyereknek.

2012. márc. 26. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy el fogod kerülni. Jobb minél előbb átesni ezen, inkább legyen kellemtelen neki az a 2 perc míg átmossák, mint hogy hónapokig szenvedjen a váladékozó szeme miatt. Kamillával NEM szabad törölgetni a szemét, mert többet árt, mint használ.
2012. márc. 26. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nálunk is ez volt a helyzet.Kamilláztam(csak filterest szabad),majd a gyermekorvos írt szemcseppet.2-3 nap alatt sokat javult a helyzet,ez kb.1 hónapja volt és semmi bajunk.Tehát türelem,kinövi.:)))
2012. márc. 26. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Az én lányom úgy néz ki helyre jött. 2 hónaposan elvittem szemészetre, azt javasolta a szemész doktornő, hogy maszírozzam a könnycsatornáját (megmutatta hogy kell), mossam tiszta langyos vízzel vagy kamilla teával, és kaptunk egy szemcseppet is. Azt mondta a doktornő, hogy leginkább a masszírozás segíthet, ha minél többet csináljuk. És nagyon úgy néz ki hogy segített is, most 4 hónapos a kislányom és egy hónapja semmi baja (pedig előtte állandóan könnyben úszott a szeme és sokszor csúnyán váladékozott is- volt hogy szinte összeragadt).
2012. márc. 26. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok... egy hónap türelmi időt kaptunk, ha addig nem múlt volna el nekünk is átmosták volta a pici könnycsatornáját, de így úgy néz ki megúszta.
2012. márc. 26. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 sumergo ***** válasza:
Hát, az a helyzet, hogy ha 4 hósan még mindig van, akkor kisebb az esély, hogy kinövi. Ha van anyatejed, azt cseppents a szemébe, és masszírozd az orrnyerget, kislányomnak akkor jött rendbe, mikor ezeket csináltam. De garancia nincs rá, egy próbát azért megér.
2012. márc. 26. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
No lám csak, szemészorvos is kamillát javasol. Akkor tán mégsem árt.
2012. márc. 26. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2012. márc. 27. 11:38
 10/10 anonim ***** válasza:
Amúgy mi az a könnycsatorna elzáródás? Mik a tünetek? Kamilla tea: van, amikor használ, van amikor pedig nem javasolják! Szerintem ez attól függ, milyen betegsége van a szemnek!
2012. márc. 27. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!